Reklama

"Baron 24": Nowa twarz Ryśka z "Klanu"

Piotr Cyrwus, którego cała Polska pokochała jako Ryszarda Lubicza z "Klanu", dostał właśnie nową rolę w pierwszym polskim rodzinnym sitcomie pt. "Baron24". Poznaj szczegóły!


Reklama

Tak, jak już jako pierwsi informowaliśmy, serial "Baron24", którego akcja rozgrywa się na stacji benzynowej, wiosną 2014 r. zastąpi w ramówce TVP2 wielki hit, jakim jest "rodzinka.pl".

Jak udało się nam dowiedzieć, Piotr Cyrwus oczarował swoim talentem Dorotę Kośmicką-Gacke, producentkę "Barona24". Co ciekawe, nigdy nie widziała go w roli Ryśka w "Klanie"! Zna go tylko i wyłącznie z ról w stołecznym Teatrze Polskim! 

To będzie już druga współpraca Doroty Kośmickiej-Gacke i Piotra Cyrwusa. Producentka wcześniej obsadziła go jako szefa baru kanapkowego w "rodzince.pl". Jego pracownikiem był Tomek Boski (Maciej Musiał).

W 'Baronie24" Piotr Cyrwus wcieli się w postać pana Zdzisia, pogodnego kierowcy cysterny i dostawcy paliwa. Jego nowy bohater to człowiek-instytucja. Obieżyświat najlepiej poinformowany o tym, co słychać "w świecie i w naszym powiecie", źródło i skarbnica wiedzy, a także czasami "oko i ucho" Barona (Tomasz Karolak) na to, co dzieje się w okolicy.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Baron 24 | Piotr Cyrwus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje