Reklama

Barbara Kurdej-Szatan dostała pracę w Polsacie! Zagra w nowym serialu

Barbara Kurdej-Szatan ma za sobą trudny czas. Kilka miesięcy temu jej kariera stanęła pod znakiem zapytania po tym, jak gwiazda zamieściła w mediach społecznościowych ostry wpis na temat polskiej Straży Granicznej. Ostatnio jednak życie zawodowe aktorki znów nabiera tempa. Jak podaje Press już wkrótce zobaczymy ją w nowym serialu Polsatu - "Domek na szczęście". Co wiadomo na temat produkcji?

Barbara Kurdej-Szatan w nowej roli

Zdobyła popularność dzięki występom w reklamie jednej z sieci komórkowych, widzowie pokochali ją za rolę Joasi w "M jak miłość", a w pewnym momencie była jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Kariera Barbary Kurdej-Szatan przeżywała wiele wzlotów, ale i kilka kryzysów.

Jednym z największych był ten z listopada ubiegłego roku. Aktorka w dosadnych słowach wypowiedziała się na temat polskiej Straży Granicznej, przez co nie tylko straciła wielu fanów, ale i pracę w hitowym serialu Dwójki.

Gwiazda szybko jednak przeprosiła i zaczęła żmudnie odbudowywać straty wizerunkowe. Kilka miesięcy temu pojawiła się w programie TTV "Projekt Cupid" u boku Przemka Kossakowskiego, następnie założyła fundację "Z Porywu Serca", a już wkrótce zobaczymy ją w nowej serialowej roli. Zgodnie z doniesieniami Press aktorka właśnie pracuje na planie produkcji opartej na ukraińskiej licencji - "Domek na szczęście".

Reklama

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan już nie martwi się o przyszłość. Ma nowy pomysł na siebie!

Co wiemy o nowym serialu Polsatu?

"Domek na szczęście" to pełna optymizmu, humoru i ciepła opowieść o poszukiwaniu własnego miejsca na ziemi, a także o tym, że miarą sukcesu niekoniecznie muszą być pieniądze. Bartek (Rafał Zawierucha)  i Marianna (Barbara Kurdej - Szatan) - młode małżeństwo, które wiele osiągnęło. On dynamiczny pracownik banku, ona urodziwa influencerka, wielbicielka zakupów i zabiegów kosmetycznych.

Pewnego dnia, nierozważny krok Bartka powoduje, że ich życie mocno się komplikuje. Jedynym wyjściem jest przeprowadzka na wieś i podjęcie się prowadzenia nietypowego biznesu - farmy strusi. Okaże się, że praca w gospodarstwie to niejedyne czekające ich wyzwanie. Para będzie musiała odnaleźć się w zupełnie nowej i nie zawsze sielskiej wiejskiej rzeczywistości.

Producentem serialu na licencji ukraińskiej jest firma Polot Media. Za reżyserię i adaptację scenariusza odpowiada Piotr Wereśniak. W rolach głównych występują Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Zawierucha.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy serial zadebiutuje na ekranach.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL