Reklama

Aniołki Charliego znowu razem! Gwiazdy wciąż zachwycają

Cameron Diaz i Drew Barrymore przed laty wcieliły się w Natalie i Dylan i na zawsze zostaną zapamiętane jako Aniołki Charliego. Okazuje się, że mimo upływu lat gwiazdy wciąż się przyjaźnią.

Cameron Diaz i Drew Barrymore. "Nasza przyjaźń to prawdziwe, normalne życie, a nie hollywoodzka bajka"

Cameron Diaz i Drew Barrymore pracowały wspólnie w 2000 roku przy filmie "Aniołki Charliego". Niewiele jednak osób wie, że przebojowy duet poznał się o wiele wcześniej i od ponad trzech dekad aktorki łączy wyjątkowa więź. Jak same przyznają, są niemal nierozłączne.

"Przeżywałyśmy wspólnie narodziny naszych dzieci, małżeństwa, rozwód, wszystkie wzloty i upadki. Nie ma rzeczy, której nie zrobiłybyśmy wspólnie" - wyznała Barrymore w swoim programie "The Drew Barrymore Show". W jednym z odcinków jej gościem była właśnie wieloletnia przyjaciółka. W szczerej rozmowie filmowe aniołki zdradziły kilka szczegółów na temat łączącej je relacji:

Reklama

"To, co kocham w naszej przyjaźni, to to, że byliśmy tam we wszystkich ważnych i mniej ważnych momentach, byłyśmy ze sobą również w małych momentach i przypadkowych chwilach, a powodem, dla którego jesteśmy tak dobrymi przyjaciółmi, jest to, że jest to prawdziwe i przechodzimy ze sobą prawdziwe rzeczy. To nie jest hollywoodzka bajka" - zaznacza Barrymore

"Mamy z Cameron stały kontakt. Gdy szykujemy się do wyjścia, wysyłamy sobie filmiki, na których się przebieramy i tańczymy. To ona nauczyła mnie gotowania. A jest najlepszą kucharką na świecie. Gdy kiedyś nocowałyśmy w hotelu, pokazała mi, jak zrobić fantastyczny sos do makaronu"- przyznaje aktorka 

"Poznałyśmy się, gdy miałam 14 lat, a ona 16 lat. Pracowałam w kawiarni, a ona była początkującą modelką. Ona nadal jest moją najlepszą przyjaciółką."

Cameron Diaz i Drew Barrymore razem na najnowszym zdjęciu

Ostatnio na instagramowym profilu Drew Barrymore pojawił się wyjątkowy kadr. 46-letnia aktorka pochaliła się zdjęciem z 49-letnią przyjaciółką. Zarówno ona, jak i Cameron Diaz prezentują się zjawiskowo i trzeba przyznać, że czas dla nich jest wyjątkowo łaskawy.

Autor: Katarzyna Solecka

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Cameron Diaz | Drew Barrymore

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje