Andrzej Grabowski wystawił na aukcję WOŚP... usługę. Za pieniądze oferuje sprzątanie

Już 29 tyczni odbędzie się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przygotowania już trwają, podobnie jak licytacje. Choć większość osób wystawia pamiątki i cenne przedmioty, niektórzy pokusili się o zaoferowanie... usługi. Do tego grona należy Andrzej Grabowski, który zaproponował, że w ramach akcji dla WOŚP na chwilę może zamienić się w gosposię i wysprzątać zwycięzcy licytacji dom!

Andrzej Grabowski w ramach aukcji WOŚP posprząta czyjś dom

Andrzej Grabowski zagrał w około 150 filmach, serialach i spektaklach Teatru Telewizji. Od 2014 roku jest jurorem w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Od 1999 roku jest związany ze "Światem według Kiepskich". Do roli Ferdka, która przyniosła mu ogromną popularność, ma spory dystans - podobnie zresztą jak do siebie samego.

Być może właśnie dlatego nie wahał się wesprzeć Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, organizując "szaloną" licytację. Aktor zaproponował bowiem fanom wylicytowanie jego usług. Na tego, kto da najwięcej czeka wizyta gwiazdora, który wraz z pomocą asystenta... wysprząta mieszkanie zwycięzcy.

Reklama

- Na aukcje WOŚP trafia niezwykle wyjątkowe spotkanie z Andrzejem Grabowskim! Jak sam aktor powiedział, odkurzanie to rzecz bardzo codzienna, dlatego na 31. Finał WOŚP proponuje odkurzyć Twoje mieszkanie. Andrzej Grabowski przyjedzie ze swoim asystentem, więc duże powierzchnie nie są straszne. Cel jest szczytny, a to jedyna i niepowtarzalna okazja takiego spotkania, dlatego gorąco zachęcamy do licytowania - czytamy w opisie akcji.

Spotkanie z Andrzejem Grabowskim i to w jeszcze tak zaskakujących okolicznościach wystawiono już na aukcji. Póki co za wyjątkową usługę zaproponowaną przez aktora trzeba zapłacić 11 100 zł. Cena z pewnością ulegnie jednak zmianie, bo licytacja cieszy się ogromną popularnością. 

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę, 29 stycznia.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Grabowski | WOŚP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy