Reklama

Zendaya w zjawiskowej kreacji! Co za ciało!

Zendaya od jakiegoś czasu spotyka się z aktorem Tomem Hollandem. Para chętnie wychodzi razem na różnego rodzaju imprezy. Tym razem gościli na gali wręczenia Złotej Piłki i przyciągnęli uwagę fotoreporterów. Szczególne wrażenie wywołała kreacja młodej aktorki. Gwiazda jak zwykle zachwyciła, udowadniając, że tytuł ikony stylu nie trafił do niej przypadkowo.

Czarujący, jak zawsze

Krótko o stroju Toma, a może i nie, bo wręcz nie wypada o nim nie wspomnieć. Większość fanów aktora raczej pamięta go z krótszymi włosami. W jego przypadku im dłuższe, tym bardziej się zwijają. Aktor założył czarny garnitur i białą koszulę, do tego wybrał elegancką muszkę. Na części zdjęć pozuje w okularach z grubymi oprawkami. Holland, jak zawsze, wyglądał uroczo, o ile takiego określenia można użyć w stosunku do młodego mężczyzny.

Skupmy się na Zendayai

Aktorka zaprezentowała się w czarnej sukni, materiał przylegał do jej skóry. Kreacja miała ogromne wycięcie na plecach, wręcz praktycznie ich nie miała. Zamiast tkaniny pojawiła się ciekawa "biżuteria". Plecy aktorki oplatała misterna słota konstrukcja, przypominająca miejscami ludzki kręgosłup. Fantazyjna ozdoba rozgałęziała się u góry i została zakończona czymś, co przypominało głowy węży albo rosiczki.

Reklama

Autor: Judyta Nowak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy