Reklama

Wiktoria Gąsiewska prezentuje wdzięki w skąpym bikini. Fanom opadły szczęki

Kiedy za oknami zima, gwiazda Polsatu rozgrzewa fanów gorącymi fotografiami. Aktorka pokazała się w bikini i rzuciła wszystkich na kolana. "Bogini Gąsiewska" - komentują internauci.

Wiktoria Gąsiewska - kariera

Wiktoria Gąsiewska z branżą aktorską związana jest przez większość swojego życia. Karierę zaczęła już jako kilkulatka. Na dużym ekranie zadebiutowała w filmie "Jasminum" z 2006 roku. Dużą rozpoznawalność zdobyła dzięki roli w serialu "Rodzina zastępcza". Później jeszcze większą popularność przyniosły jej seriale "Rodzinka.pl" i "Barwy szczęścia". Ostatnio mogliśmy ją oglądać w m.in. w komediowej produkcji Polsatu "Kowalscy kontra Kowalscy". We wspomnianej stacji prowadziła także kulisy programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", była też jedną z gospodyń ostatniej imprezy sylwestrowej.

Reklama

Wiktoria Gąsiewska - Instagram

Młoda aktorka w mediach społecznościowych czuje się jak ryba w wodzie. Doskonale wie, jak przykuć uwagę fanów. Gąsiewska prowadzi obserwowany przez ponad milion osób profil na Instagramie, za pośrednictwem którego regularnie dzieli się swoimi nowymi zdjęciami. Wśród obserwatorów gwiazdy nie brak nie tylko miłośników jej talentu, ale i amatorów niekwestionowanej urody 22-latki.

Wiktoria Gąsiewska pozuje w bikini

Wiktoria Gąsiewska zdążyła już zatęsknić za latem. Kiedy do Polski nadciągnęła prawdziwa zima, ona postanowiła wrócić wspomnieniami do beztroskiego czasu wakacji. 22-letnia gwiazda opublikowała na Instagramie gorące kadry z urlopu i napisała:

Fotografie, na których Gąsiewska prezentuje wyrzeźbioną sylwetkę w kusym bikini, od razu wzbudziły zainteresowanie. Fani na ich widok oniemieli.

Wtórowali mu kolejni komentujący.

Autor: Maria Staroń

Zobacz też:

Nicola Peltz: Usidliła syna Beckhama. Co wiemy o amerykańskiej aktorce?

Aktorka-syrenka: Agata Załęcka ma nietypowe hobby!

Marta Żmuda Trzebiatowska w drapieżnym kadrze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy