Reklama

Marta Żmuda Trzebiatowska w drapieżnym kadrze

Opublikowane niedawno zdjęcie Marty Żmudy Trzebiatowskiej wprost zachwyca i jednocześnie wzbudza obawy. Artystka już dawno nie upubliczniła równie seksownego i hipnotyzującego kadru. Fani aktorki nie mogą napatrzeć się na jej srogie oblicze.

Zjawiskowa Marta Żmuda Trzebiatowska rozpala zmysły i kokietuje w nietypowy sposób. Przy tym udowadnia, że nie musi przyciągać uwagi internautów roznegliżowanym ciałem, aby uzyskać ich zainteresowanie w mediach społecznościowych.

Marta Żmuda Trzebiatowska w zjawiskowym kadrze

Najnowsze zdjęcie opublikowane przez aktorkę ukazuje ją ubraną w czarny, marszczony strój, dokładnie zakrywający dekolt. Marta Żmuda-Trzebiatowska jest na nim gładko uczesana z przedziałkiem biegnącym przez środek głowy. Ma olśniewający - wręcz drapieżny - makijaż: krwistoczerwone usta i "przydymione" oczy. Oprócz tego, postawiła na złotą biżuterię. Jednak w zdjęciu najbardziej przykuwa wzrok owoc granatu tkwiący w dłoni artystki. W zasadzie, aktorka hardo ściska granatowiec, tak że tryska z niego rubinowy sok. To z pewnością intrygujący kadr. 

Reklama

Marta Żmuda Trzebiatowska w poście zawarła niebanalny przekaz za pośrednictwem fragmentu wiersza poety Juliana Tuwima pt.: "Ewa". Wpis ten, jeszcze mocniej wzbudza zainteresowanie. 

Marta Żmuda Trzebiatowska jest polską aktorką teatralną, filmową i telewizyjną. W 2005 roku zadebiutowała w serialu "Dom niespokojnej starości", który trafił na ekrany w 2010 roku. Za rolę w serialu "Teraz albo nigdy!" otrzymała Telekamerę, w kategorii "aktorka", a od 2018 roku wciela się w rolę Hanny Sikorki w serialu "Na dobre i na złe". Najsłynniejsze filmowe produkcje z udziałem artystki, to między innymi: "Nie kłam kochanie", "Och, Karol 2", "Śluby panieńskie", "Gry małżeńskie", czy "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć". Od 2015 roku jest żoną aktora Kamila Kuli. Para ma dwoje dzieci - syna i córkę.   

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL