Reklama

Viki Gabor uczestniczką „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Nastoletnia gwiazda zdecydowała się wziąć udział w 16. edycji muzycznego show. Choć Viki Gabor ma zaledwie 15 lat, na polskiej scenie i nie tylko osiągnęła już bardzo wiele. Jak młoda wokalistka odnajdzie się w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Które z przeobrażeń zaskoczą fanów piosenkarki i pozwolą jej pokazać się z zupełnie innej strony? Dowiemy się tego wszystkiego wiosną 2022 roku w Polsacie!

Viki Gabor zaczynała swoją karierę w jednym z talent show dla dzieci, gdzie ostatecznie zajęła drugie miejsce. W 2019 roku została zwyciężczynią 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Jednym z jej najbardziej rozpoznawalnych przebojów jest kooperacja z Kayah "Ramię w ramię". Debiutancka płyta artystki zatytułowana "Getaway (Into My Imagination)" pokryła się złotem.

Piosenkarka występowała gościnnie w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" i w 2021 roku po raz pierwszy uczestniczyła w wydarzeniu Polsat SuperHit Festiwal.

Znamy pierwszych uczestników nowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Znamy też innych uczestników nadchodzącej edycji "TTBZ".

Reklama

W programie zobaczymy finalistkę "Top Model" - Karolinę Pisarek. Młoda gwiazda szybko zdobyła międzynarodową rozpoznawalność. Jej zdjęcia pojawiały się na okładkach "Elle", "Glamour" i "Harper's Bazaar". W 2018 roku TC Candler ogłosiło ją jedną ze stu najpiękniejszych kobiet świata.

Na wiosnę w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zobaczymy też Annę Jurksztowicz. Ceniona wokalistka na swoim koncie ma wiele przebojów, w tym m.in. "Diamentowy kolczyk". Na swoim koncie ma także wiele występów w programach rozrywkowych dla dzieci. Współpracowała m.in. z Jackiem Cyganem i Andrzejem Piasecznym.

Zaproszenie do udziału w 16. edycji "TTBZ" przyjął też aktor serialu "Kowalscy kontra Kowalscy" - Patryk Cebulski. Jako aktor zadebiutował w 2014 roku w paradokumencie. Od 2021 roku wciela się w rolę Janka w serialu komediowym "Kowalscy kontra Kowalscy". Patryk Cebulski doskonale odnajduje się także w roli prezentera. Prowadził kulisy 12. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" w Polsat Café i był współgospodarzem Sylwestrowej Mocy Przebojów.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kto w jury?

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jest telewizyjnym show, w którym gwiazdy różnego formatu starają się wiernie odwzorować wygląd i zachowania sceniczne znanych muzyków. 16. edycja programu pojawi się na antenie Polsatu wiosną, a jej gospodarzami będą Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor. W jury zasiądą natomiast Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska i Michał Wiśniewski. Na razie nie wiadomo, czy w składzie sędziowskim pojawi się Andrzej Gromala.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy