Reklama

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Karolina Pisarek wystąpi w 16. edycji programu!

Telewizja Polsat poinformowała, że Karolina Pisarek została pierwszą uczestniczką 16. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Modelka cieszy się popularnością na całym świecie. Teraz będzie miała okazję sprawdzić się na scenie! Czy sobie poradzi? Przekonamy się o tym wiosną w Telewizji Polsat!

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Muzyczny program rozrywkowy

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jest telewizyjnym show, w którym gwiazdy różnego formatu starają się wiernie odwzorować wygląd i zachowania sceniczne znanych muzyków. 16. edycja programu pojawi się na antenie Polsatu wiosną, a jej gospodarzami będą Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor. W jury zasiądą natomiast Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska i Michał Wiśniewski. Na razie nie wiadomo, czy w składzie sedziowskim pojawi się Andrzej Gromala.

Karolina Pisarek wystąpi w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Pierwszą uczestniczką 16. edycji programu została finalistka "Top Model" - Karolina Pisarek. Młoda gwiazda szybko zdobyła międzynarodową rozpoznawalność. Jej zdjęcia pojawiały się na okładkach "Elle", "Glamour" i "Harper's Bazaar". W 2018 roku TC Candler ogłosiło ją jedną ze stu najpiękniejszych kobiet świata!

Na oficjalnym instagramowym profilu programu czytamy:

Reklama

Jak modelka poradzi sobie w programie? Przekonamy się o tym tej wiosny!

Zobacz też: "The Last of Us": Pedro Pascal w roli głównej! Kiedy premiera serialu HBO? 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne