Tureckie seriale znikną z TVP? Taką decyzję podjęła Telewizja Polska

Nadchodzą zmiany w emisji tureckich seriali. Nadchodzące odcinki “Dziedzictwa”, “Zakazanego owocu” i “Złotego chłopaka” na koniec marca znikną z Telewizji Polskiej. Dlaczego ulubione produkcje telewidzów będą mieć przerwę w emisji i kiedy wrócą na antenę? Powód jest prosty.

Tureckie seriale takie jak "Dziedzictwo", "Zakazany owoc" i "Złoty chłopak" znikną z TVP jeszcze przed kwietniem. O przerwaniu emisji zdecydowała Telewizja Polska. Brak następnych odcinków spowodowany jest Świętami Wielkanocnymi. Przerwa zaczyna się jednak nieco wcześniej.

Kiedy będzie przerwa w emisji tureckich seriali? Zamiast nich będą inne produkcje

Tureckich seriali nie zobaczymy już w Wielki Piątek, czyli 29 marca. Tego dnia wyjątkiem będzie "Złoty chłopak", którego 149 odcinek obejrzymy o stałej porze, czyli 14:00 na TVP1.

Reklama

Z ramówki wypadnie za to rozpoczynające się o godzinie 15:55 na TVP1 "Dziedzictwo". Zamiast 247 odcinka serialu, w tych godzinach będzie można obejrzeć o godzinie 15:00 "Trędowatą". Następnie o godzinie 16:45 wyemitowane zostaną "Audycje Komitetów Wyborczych".

W Wielki Piątek na TVP2 nie pojawi się za to "Zakazany owoc". Odcinek 438 produkcji zostanie zastąpiony "Wielkopiątkowym nabożeństwem luterańskim w Świdnicy", które zacznie się o godzinie 17:05.

Przerwa w emisji tureckich seriali będzie trwać do Poniedziałku Wielkanocnego. Oznacza to, że 1 kwietnia również nie będzie można obejrzeć ulubionych produkcji. Podczas standardowej emisji serialu "Złoty chłopak" na TVP1 pojawi się film "Jerozolima".

Następnie zamiast "Dziedzictwa" wyświetlony zostanie "Znachor". Na TVP2 w godzinach "Zakazanego owocu" za to ponownie pojawi się "Audycja Komitetów Wyborczych".

Kiedy tureckie seriale wrócą do Telewizji Polskiej?

Ulubione tytuły takie jak "Dziedzictwo", "Zakazany owoc", "Złoty chłopak" wrócą do telewizji już we wtorek 2 kwietnia. Tego dnia zobaczymy:

  • 150 odcinek "Złotego chłopaka" o godzinie 14:00 na TVP1;
  • 247 odcinek "Dziedzictwa" o godzinie 15:55 na TVP1;
  • 438 odcinek "Zakazanego owocu" o godzinie 17:15 na TVP2.

Po więcej informacji i newsów dotyczących seriali i kulis ich powstawania zapraszamy na naszego Facebooka oraz Instagrama Świat Seriali.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Tureckie seriale | TVP1 | TVP2 | Telewizja Polska SA | dziedzictwo | Zakazany owoc
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy