Reklama

Teresa Lipowska wystąpi w nowym filmie. Odejdzie z "M jak miłość"?

O Teresie Lipowskiej zrobiło się głośno! W internecie pojawiły się nowe informacje na jej temat. Aktorce znanej m.in. z roli Barbary Mostowiak z "M jak miłość" produkcja poświęciła nawet odrębny wpis. Czy aktorka odejdzie z serialu?

Teresa Lipowska w "M jak miłość"

"M jak miłość" bez Teresy Lipowskiej? Wielu widzów wprost nie wyobraża sobie takiego stanu rzeczy! Wybitna aktorka występuje w produkcji od pierwszego odcinka, stwarzając postać ciepłej i rodzinnej Barbary Mostowiak, która wspiera najbliższych nawet w najtrudniejszych momentach. Fani twórczości pani Teresy z najwyższym niepokojem przyjęli więc pojawiające się w mediach informacje na temat ograniczenia wątku Barbary w "MjM". Sama produkcja uspokajała widzów, tłumacząc, że postaci Basi na pewno nie zabraknie w nowych odcinkach.

Do wspomnianych informacji odniosła się też sama Lipowska, zdradzając przy okazji, że pracuje nad nowym filmem.

Reklama

Już wiadomo, że chodzi o produkcję zatytułowaną: "Uwierz w Mikołaja", a Teresa Lipowska wcieli się w charakterystyczną rolę: Heleny. Do wspomnianego filmu nawiązała także produkcja "M jak miłość", publikując na instagramowej relacji kadr z Lipowską w roli głównej.

Teresa lipowska w nowym filmie

Na oficjalnym instagramowym profilu "M jak miłość" pojawiła wiadomość o nowej bohaterce granej właśnie przez Teresę Lipowską.

Nieco więcej informacji znalazło się na koncie poświęconym produkcji, a także u autorki książki pod tym samym tytułem:

"Uwierz w Mikołaja": Fabuła flmu

Za scenariusz odpowiada Ilona Łepkowska, a producentem jest Tadeusz Lampka. Na ekranie pojawią się m.in.: Aleksandra Grabowska, Grzegorz Daukszewicz, Dorota Kolak, Cezary Żak, Ewa Szykulska, Patryk Pniewski i wiele innych. Premiera kinowa zaplanowana jest na październik tego roku.

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też: 
"M jak miłość": Odcinek 1637. Iza i Marcin znów się poróżnią? Nowy szef namiesza!
"M jak miłość": Odcinek 1634. Franka będzie załamana! Co z jej ślubem?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL