Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 386602
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1637. Iza wpadnie w oko nowemu szefowi Marcina!

W 1637. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja w poniedziałek 14 lutego o godz. 20.55 w TVP2) detektyw Chodakowski (Mikołaj Roznerski) w ramach nowego śledztwa zatrudni się jako informatyk w firmie handlowej, by mieć na oku jej dyrektora regionalnego Krzysztofa Mikuckiego (Piotr Kaźmierczak), posądzanego przez zarząd o działanie na rzecz konkurencji. Jak na ironię, podejrzanemu mężczyźnie spodoba się Iza (Adriana Kalska)! Poznaj szczegóły!

W nowej pracy Marcin postawi na biurku fotografię swojej żony - tyle że na zdjęciu będzie nie Chodakowska, tylko przypadkowa blondynka.

- Piękna rodzina... Jak z obrazka! - skomentuje Mikucki.

"M jak miłość": Odcinek 1637. Iza będzie udawać kochankę... Marcina!

Pech sprawi, że tego samego dnia Chodakowski zabierze Izę do wytwornej restauracji na degustację win i serów. Zupełnie przez przypadek gościem tej imprezy będzie także nowy szef detektywa. Nic więc dziwnego, że Marcin poczuje się bardzo niezręcznie. Wtajemniczona w sprawę Chodakowska zachowa zimną krew i... zacznie udawać kochankę własnego męża. Mikucki będzie pod wrażeniem jej seksapilu!

Reklama

- Samo życie... Żony się tak nie całuje! I żona nie nosi takich sukienek...- lubieżnie skomentuje biznesmen, gdy zostanie sam na sam z Marcinem.

- Kotku, wyraźnie urosłeś w jego oczach - oceni później Iza.

- Nic dziwnego... Nie dość, że mam wspaniałą żonę, to jeszcze jaką kochankę... Sam jestem pod wrażeniem! - zaśmieje się detektyw.

"M jak miłość": Odcinek 1637. Iza i Marcin spędzą namiętną noc w hotelu!

Po incydencie z Mikuckim Chodakowscy wylądują razem w hotelu, gdzie spędzą namiętną noc.

- Nie chcę, żeby cokolwiek nas rozdzieliło... Proszę cię... Obiecaj mi, że już nigdy na to nie pozwolimy... - wyszepce Iza po upojnym seksie.

- Nigdy do tego nie dopuszczę... Nie po tym wszystkim, co przeszliśmy. Z drugiej strony... może to wszystko było po coś? Te nasze późniejsze rozmowy, terapia... Tyle się nauczyliśmy i chyba jesteśmy teraz trochę mądrzejsi, silniejsi razem... - skwituje Chodakowski.

"M jak miłość": Odcinek 1637. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 1637. odcinek sagi rodu Mostowiaków zostanie wyemitowany w poniedziałek 14 lutego o godz. 20.55 w TVP2.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy