Reklama

Teresa Lipowska surowo o młodszych koleżankach z branży!

Teresa Lipowska pojawiła się w jednym z niedawnych wydań programu: "Pytanie na śniadanie", by podzielić się swoimi wspomnieniami na temat zmarłej Barbary Krafftówny. Podczas rozmowy padło również gorzkie zdanie na temat gry aktorskiej innych pań...

Teresa Lipowska i Barbara Krafftówna

Teresa Lipowska to aktorka mająca na swoim koncie wiele wybitnych ról. Młodsze pokolenie od razu łączy ją z postacią Barbary: seniorki rodu Mostowiaków w serialu "M jak Miłość", a starsze: z takimi produkcjami jak m.in.: "Rzeczpospolita babska", "Noce i dnie" i wiele innych. Teresa Lipowska w ostatnim czasie musiała zmierzyć się z ogromną stratą; 23 stycznia zmarła Barbara Krafftówna - jedna z największych polskich aktorek. Serialowa Barbara Mostowiak udzieliła krótkiego wywiadu poświęconego zmarłej koleżance, goszcząc w "Pytaniu na Śniadanie".

Teresa Lipowska wprost przyznała, że Barbara Krafftówna była wybitną artystką.

Teresa Lipowska w "Pytaniu na Śniadanie"

Reklama

W swojej wypowiedzi dla "Pytania na Śniadanie" Teresa Lipowska poświęciła również nieco miejsca dla artystek młodszej generacji. Przy okazji podzieliła się dość zaskakującym wyznaniem:

Barbara Krafftówna zmarła 23 stycznia 2022 roku w wieku 93 lat. O jej śmierci poinformował Związek Artystów Scen Polskich, publikując pożegnalny wpis:

Z wielkim żalem i smutkiem żegnamy Barbarę Krafftównę, która pozostając do ostatnich chwil wśród swoich przyjaciół w Domu Artystów w Skolimowie (...). Żegnaj Droga Pani Barbaro! Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

Nicola Peltz: Usidliła syna Beckhama. Co wiemy o amerykańskiej aktorce?

Aktorka-syrenka: Agata Załęcka ma nietypowe hobby!

Marta Żmuda Trzebiatowska w drapieżnym kadrze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy