Rachel Bilson: Prześladowca gwiazdy dostał sądowy zakaz zbliżania się

Gwiazda serialu "Życie na fali" może w końcu odetchnąć z ulgą. Bilson, która była prześladowana przez niezrównoważonego psychicznie mężczyznę, przekonała sąd do tego, by zakazał mu zbliżać się do niej, jej byłego partnera i ich 8-letniej córki. W swoim wniosku argumentowała, że stalker wielokrotnie wydzwaniał do niej i nachodził ją w domu, bo był przekonany, że gwiazda jest z nim w ciąży.

Rachel Bilson dołączyła do grona celebrytów, którzy na własnej skórze poznali, co to znaczy być ofiarą stalkera. Aktorka złożyła w sądzie w Los Angeles wniosek o uzyskanie zakazu zbliżania się do niej, jej byłego partnera Haydena Christensena oraz ich 8-letniej córki Briar Rose. W dokumentach, które opublikowali dziennikarze "The Blast", aktorka napisała, że mężczyzna ten notorycznie pojawiał się przed jej domem, a także zdobył jej numer telefonu i wydzwaniał do niej, by namówić ją na spotkanie. "Było wiele incydentów, wiadomości w mediach społecznościowych, listów. Najbardziej niepokojące były liczne próby dostania się do mojego domu. Nazywa mnie 'kochaniem' i 'swoją przyszłą żoną'. Jest przekonany, że spodziewam się jego dziecka. Nie znam tego człowieka i nie mam zamiaru go poznać" - wyjaśniła we wniosku do sądu aktorka.

Reklama

Rachel Bilson: Alarmujące incydenty z udziałem stalkera

Bilson dokładnie opisała dwa szczególnie alarmujące incydenty. 15 listopada 2021 roku stalker zadzwonił do kilku członków jej rodziny i zostawił im wiadomości głosowe, w których nazwał siebie "przyszłym mężem" gwiazdy. "To było przerażające, bo zadał sobie wiele trudu, by znaleźć dane kontaktowe moich bliskich. Uznałam to za groźbę" - czytamy w dokumentach.

Z kolei we wrześniu intruz wdarł się na teren posiadłości aktorki. "Miałam wtedy gości, którzy natychmiast kazali mu wyjść. Gdy jasnym się stało, że nie spotkam się z nim, bardzo się zdenerwował. Wezwaliśmy policję, ale zdążył uciec. Często zostawiał mi na drzwiach karteczki z różnymi zapiskami. Na jednej napisał, że przejechał 2,5 tys. mil, żeby mnie przytulić. Wtedy dotarło do mnie, że on nie odpuści. Jego działania odzwierciedlają poważne urojenia i ogromny upór, który mnie przeraża" - wyjaśniła Bilson.

Aktorka podkreśliła, że obawia się o bezpieczeństwo swoje i bliskich jej osób. "Wiem, że ma na koncie wyrok za uporczywe nękanie i zdiagnozowaną chorobę psychiczną. Boję się, że ten głęboko zaburzony człowiek zdecyduje się na użycie fizycznej przemocy" - dodała we wniosku. Sąd pozytywnie rozpatrzył prośbę gwiazdy. Prześladujący Bilson mężczyzna ma zakaz zbliżania się do niej, jej byłego partnera i ich córki na odległość mniejszą niż 100 jardów.

"Życie na fali": O czym opowiada serial?

Serial "Życie na fali" śledzi losy Ryana Atwooda, dość trudnego, ale utalentowanego chłopaka, który zostaje adoptowany przez zamożne małżeństwo filantropów, Sandy’ego i Kirsten Cohen. Chłopak, mający teraz przybranego brata Sethama, bystrego, ale nieprzystosowanego społecznie nastolatka, próbują odnaleźć się w nowej dla siebie rzeczywistości życia w zamożnej dzielnicy Newport Beach w hrabstwie Orange w Kalifornii.

W serialu występują: Benjamin McKenzie jako Ryan Atwood, Adam Brody jako Seth Cohen, Rachel Bilson jako Summer Roberts, Melinda Clarke jako Julie Cooper-Nichol, Mischa Barton jako Marissa Cooper, Peter Gallagher jako Sandy Cohen, Kelly Rowan jako Kirsten Cohen, Tate Donovan jako Jimmy Cooper, a także Alan Dale jako Caleb Nichol, Chris Carmack jako Luke Ward Autumn Reeser jako Taylor Townsend, Willa Holland jako Kaitlin Cooper. W jednej z ról w drugim sezonie wystąpiła także Olivia Wilde.

Twórcą serialu jest Josh Shwartz. Serial emitowany był w latach 2003-2007 w Stanach Zjednoczonych oraz 50 innych krajach na całym świecie, będąc jednym z najpopularniejszych seriali roku 2003.

Wszystkie cztery sezony serialu "Życie na fali" są dostępne w serwisie HBO Max. Serial liczy łącznie 92 odcinki.  

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Rachel Bilson | Życie na fali - serial

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy