Reklama

"Our Flag Means Death": Jest zapowiedź szalonej komedii o piratach!

"Our Flag Means Death", czyli szalona komediowa opowieść o piratach, ma ukazać się jeszcze w tym roku. W sieci pojawiła się już pierwsza zapowiedź produkcji.

"Our Flag Means Death" to komediowy serial od HBO Max o piratach. Fabuła jest luźno oparta na historii arystokraty Stede'a Bonneta. Produkcja ma mieć 10 odcinków i trafić na platformę jeszcze w tym roku. W sieci pojawiła się już pierwsza zapowiedź cyklu. 

Głównym bohaterem jest arystokrata Stede Bonnet (Rhys Darby), który na początku XVIII wieku porzuca pełne wygód życie oraz rodzinę i postanawia zostać piratem. Zbiera załogę i wyrusza w podróż, w trakcie której spotyka legendarnego Czarnobrodego (Taika Waititi).

"Our Flag Means Death": Przyjaźń na planie

Taika Waititi jest jednym z producentów wykonawczych serialu, a on i odtwórca głównej roli - Darby, znają się już od przeszło dekady. Showrunner produkcji David Jenkins wyjawił, w jaki sposób porywana znajomość aktorów, wpłynęła na pracę na planie. 

Reklama

W serialu wystąpią także Kristian Nairn, Rory Kinnear, Nathan Foad , Samson Kayo, Con O'Neill, Vico Ortiz, Leslie Jones i Fred Armisen. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy