Reklama

"Mój agent": Powstaje nowy serial z doborową obsadą!

Ruszyły zdjęcia do nowego serialu Player Original "Mój agent" opartego na francuskiej produkcji "Dix pour cent", która opowiada o codzienności pracowników agencji aktorskiej. Portal Wirtualnemedia.pl donosi, że w rolach gwiazd zobaczymy m.in. Magdalenę Cielecką, Danutę Stenkę i Grażynę Szapołowską.

Prawa do francuskiej produkcji "Dix pour cent" zostały do tej pory sprzedane m.in. do Korei Południowej, Indonezji, Malezji, Turcji, Włoch, Wielkiej Brytanii oraz na Bliski Wschód. 

Bohaterami serialu "Mój agent" są agenci opiekujący się największymi gwiazdami: Marek (w tej roli Marek Gierszał), Aga (Aleksandra Pisula), Gabriel (Maciej Maciejewski) i Mira (Ewa Szykulska). Pomagają im asystenci - Ewa (Anna Cieślak) i Julian (Dawid Ściupidro) oraz Zosia (Sylwia Achu), która jest recepcjonistką i aktorką.

"Mój agent": O czym opowie serial?

"Los agencji, w której pracują staje pod znakiem zapytania, gdy umiera jej właściciel, Gustaw (Krzysztof Jasiński). Teraz oprócz codziennych zmagań z niezwykle absorbującymi gwiazdami, cała czwórka będzie musiała walczyć o przetrwania jednej z najbardziej prestiżowych agencji aktorskich w Warszawie. W tym samym czasie w biurze pojawia się Dorota (Paulina Walendziak), dorosła córka Marka, której istnienie ukrywał przed swoimi współpracownikami i rodziną. Dla dziewczyny świat planów zdjęciowych, scenariuszy, spotkań z gwiazdami jest tym o czym marzy. Przypadek sprawia, że rozpoczyna pracę w agencji, u boku ojca i...wbrew jego woli" - brzmi opis produkcji.

"Mój agent": Obsada. Kiedy emisja serialu?

Reklama

W rolach gwiazd, którymi opiekują się agenci, zobaczymy słynnych polskich aktorów, grających samych siebie. W każdym odcinku pojawi się inna polska gwiazda - w pierwszym wystąpi Magdalena Cielecka, w drugim - Danuta Stenka i Grażyna Szapołowska

Obecnie trwają zdjęcia do dwóch sezonów. Każdy będzie liczył sześć odcinków.

Pierwszy sezon serialu "Mój agent" ma trafić na platformę Player.pl jeszcze w tym roku, kiedy serial trafi na antenę TVN - jeszcze nie wiadomo.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy