Reklama

Marcelina Zawadzka korzystała z medycyny estetycznej!

Niedawno media społecznościowe obiegł post, w którym Marcelina Zawadzka szczerze pisze o tym, że korzysta z usług i zabiegów medycyny estetycznej. Modelka zamieściła w sieci zdjęcie, na którym pozuje na tle sprzętów w gabinecie medycyny estetycznej. Miss zaznaczyła, że sezon zimowy jest idealną porą na zadbanie o urodę, chociażby wykonanie zabiegów laserowych, nim wyjdzie słońce, gdyż należy unikać – przez pewien czas – promieni słonecznych po laseroterapii.

Instagram Marceliny Zawadzki jest pełen zjawiskowych kadrów z udziałem modelki. Jej figura, słowiańska uroda i promienny uśmiech przyciągają masę internautów. Zazwyczaj Miss Polski publikuje zdjęcia, na których prezentuje swą nieskazitelną twarz i kobiecą sylwetkę.

Fani uwielbiają jej zmysłowe fotografie, lecz niewielu spodziewało się, że Marcelina Zawadzka osiąga ten znakomity efekt poprzez wykonywanie zabiegów medycyny estetycznej, do czego otwarcie się przyznała... Wobec tego, zawiodła swoich wielbicieli?

Marcelina Zawadzka zawiodła fanów?

We wpisie modelka akcentuje, że od roku odwiedza klinikę medycyny estetycznej, aby dbać o swój komfort, który jest niezwykle ważny, zwłaszcza w jej pracy. Fani dopytują, jakie zabiegi upiększające wykonała już miss? Jednakże Marcelina nie odpowiedziała na to pytanie. A jedna z internautek skomentował najnowszą publikację modelki nie kryjąc rozczarowania:

Reklama

Zobacz też: Marcelina Zawadzka nie do poznania! Odzyskuje spokój w rodzinnym domu

Możemy się domyślać, że Marcelina Zawadzka regularnie robi depilację laserową i usuwa przebarwienia, co łatwo wywnioskować z treści jej wpisu...

Marcelina Zawadzka: Kariera

Marcelina Zawadzka jest Miss Polonia 2011 roku, prezenterką telewizyjną i aktorką. W 2012 roku była reprezentantką Polski w konkursie Miss Universe. Osiągnęła ogromny sukces i jako pierwsza Polka od 1989 roku, zakwalifikowała się do czołowej szesnastki uczestniczek Miss Universe. Od 2015 do 2020 roku pracowała w charakterze współprowadzącej program "Pytanie na śniadanie".

Zobacz też: Marcelina Zawadzka zachwyca na kadrach z wakacji! "Zabójczo piękna!"

W 2017 roku nagrodzono ją Telekamerą, w kategorii "nadzieja telewizji". Brała udział w tanecznym show "Tańcu z gwiazdami" (2017 rok). Aktualnie modelka prowadzi nowy program Polsatu "Farma". Ponadto, wciąż prężnie udziela się w mediach społecznościowych i chętnie dokumentuje swoje życie prywatne.

Autor: Zuzanna Bartuś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy