Reklama

Katarzyna Cichopek rozgrzewa atmosferę! Zachwycający widok!

Kasia Cichopek w skąpym stroju - taki widok niedawno zobaczyli użytkownicy Instagrama. Do sieci trafiły nieopublikowane wcześniej zdjęcia z urlopu gwiazdy "M jak miłość". Fani nie mogą wyjść z podziwu! Dlaczego? Odpowiedź poniżej!

Katarzyna Cichopek rozgrzewa atmosferę

Katarzyna Cichopek kilka dni temu ponownie pojawiła się na planie serialu: "M jak Miłość", by wspólnie z całą ekipą tworzyć nowe odcinki. Nieco wcześniej gwiazda "Emki" wraz z rodziną wypoczywała na Seszelach, skąd przesyłała "słoneczne pocztówki" i publikowała na Instagramie mnóstwo gorących zdjęć. Teraz odtwórczyni roli Kingi Zduńskiej w "Emce" zatęskniła za wakacjami, powracając pamięcią do ostatniego wyjazdu. Internetowa galeria Kasi Cichopek znów więc zapełniła się iście letnimi postami, w którym znalazł się nawet krótki filmik z podsumowaniem.

Reklama

Zobacz też: Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się! Mamy oświadczenie aktorki

Katarzyna Cichopek na wakacjach i w "M jak miłość"

Katarzyna Cichopek na Seszelach bawiła się wyśmienicie, o czym świadczyć mogą jej "internetowe wspomnienia" opublikowane w sieci. Podczas wyjazdu nie zabrakło bowiem m.in. zarówno chwili relaksu i odpoczynku w bikini, jak i wodnych podróży oraz spotkań z egzotycznymi zwierzętami. Chociaż wakacje aktorki to już niestety tylko pieśń przeszłości, to komentarze pozostawione przez internautów są jak najbardziej aktualne! Użytkownicy sieci zgodnie przyznali, że żona Marcina Hakiela i mama dwójki dzieci w stroju kąpielowym wygląda fantastycznie:

Katarzyna Cichopek rozpoczęła nowy rok "z przytupem", a teraz powróciła do zawodowych obowiązków. Poza "M jak Miłość" aktorka pojawia się także w programie: "Pytanie na śniadanie", w którym występuje w roli prowadzącej. Oglądacie telewizyjne projekty z Kasią Cichopek?

Autor: Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy