Reklama

Katarzyna Cichopek pokazuje brzuszek. Internauci nie kryją zaskoczenia!

"Wyglądasz zachwycająco" - komentują internauci. Fani aktorki nie przeszli obojętnie obok najnowszej publikacji artystki. Katarzyna Cichopek zapozowała w domowym zaciszu w dresowej stylizacji. Odsłoniła smukły brzuszek i życzyła swoim obserwatorom miłego dnia. Ci nie kryją swojego delikatnego zdziwienia: "Wow, jaki szczupaczek".

Katarzyna Cichopek - prywatnie i zawodowo

Gwiazda serialu "M jak miłość" regularnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Ten obserwuje na Instagramie 478 tysięcy osób, które z wypiekami na twarzy śledzą codzienność aktorki. W jej wirtualnej galerii zdjęć nie brakuje fotografii z wyjazdów, chwil spędzonych w rodzinnym gronie czy na planie popularnej produkcji telewizyjnej. Katarzyna Cichopek pozuje przed obiektywem nie tylko sama, ale także ze swoimi pociechami, Adamem i Heleną. Jakiś czas temu opublikowane przez artystkę ujęcie wywołało niewielkie zamieszanie wśród fanów. Na kadrze pojawiły się jej serialowe córki oraz syn. Jednemu z internautów nasunęła się zaskakująca myśl: "Pani Kasiu, a ja myślałem, że powiększyła się pani rodzina".

Reklama

"Jaka szczuplutka"

Aktorka w ostatnim czasie nie wypowiadała się na temat kolejnych dzieci. Wszystkie przypuszczenia, domysły fanów, które co jakiś czas pojawiają się w przestrzeni internetowej, wydaje się, zostały rozwiane najnowszą publikacją. Artystka zapozowała w domowych zaciszu i z uśmiechem na twarzy życzyła swoim obserwatorom "Miłego dnia". Na sobie ma dwuczęściowy zestaw dresowy w kolorze beżowym. Stylizacja odsłania smukły brzuszek Katarzyny Cichopek.

Internauci z zaciekawieniem spoglądają w stronę fotografii udostępnionej na profilu gwiazdy "M jak Miłość". W sekcji komentarzy nie brakuje pochlebnych opinii na temat wyglądu aktorki. Te skupiają się głównie na sylwetce artystki. Nie brakuje słów zaskoczenia i uznania. Sypią się komplementy i pytania: "Co Pani zrobiła, że tak sporo Pani schudła i ma taka piekna sylwetkę??".

Autor: Małgorzata Durmaj

Zobacz też:

Nicola Peltz: Usidliła syna Beckhama. Co wiemy o amerykańskiej aktorce?

Aktorka-syrenka: Agata Załęcka ma nietypowe hobby!

Marta Żmuda Trzebiatowska w drapieżnym kadrze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy