Katarzyna Cichopek odsłoniła wyrzeźbione ciało!

Katarzyna Cichopek stawia na aktywny wypoczynek. Gwiazda "M jak miłość" opublikowała na Instagramie krótkie nagranie powstałe podczas jej treningu. "Widać efekty, figura boska" - komplementowali ją internauci.

Katarzyna Cichopek zamieniła serialowe kostiumy i kreacje, w których prowadzi "Pytanie na śniadanie", na wygodny strój do ćwiczeń. Nie poprzestała wyłącznie na tym etapie, ale też "zabrała" swoich internetowych obserwatorów na trening, podczas którego dała z siebie wszystko. Nagrany materiał aktorka znana m.in. z "M jak miłość" opublikowała na Instagramie, zbierając wiele komentarzy.

Na krótkim filmiku widać, że Katarzyna Cichopek z ogromnym zaangażowaniem wykonywała polecenia wydawane przez trenera; w ruch poszły m.in. ciężarki. Przez cały czas gwiazda "Emki" była bardzo skoncentrowana, a na zakończenie na jej twarzy malowało się zarówno zmęczenie, jak i radość z wykonanego zadania.

Reklama

Wspomniany post wywołał ogromne wrażenie na użytkownikach sieci, czego dowodem mogą być pozostawione przez nich komentarze:

Katarzyna Cichopek zachwyca na Instagramie

Katarzyna Cichopek-Hakiel prężnie działa w sieci, gdzie chętnie publikuje rozmaite kadry. Nierzadko tematem rozmów między internautami jest zgrabna sylwetka aktorki, która prywatnie jest mamą dwójki dzieci. Z kolei ona sama chętnie prezentuje się internetowej publiczności w różnych odsłonach; od wieczorowych sukni, przez zimowe kombinezony, aż po stroje kąpielowe. W każdym przypadku żona Marcina Hakiela prezentuje się fantastycznie! A Wam, która fotografia najbardziej się podoba?

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

Tom Holland i Zendaya: Aktorska para spotyka się nie tylko na ekranie
Rabunek, pobicie i interwencja policji! Te gwiazdy zostały napadnięte
Marzena Wieczorek: 21 lat temu wygrała "Big Brothera". Jak żyje dziś?

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy