Reklama

Julia Wieniawa na terapii. Szczerze o bolesnych komentarzach

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej rozchwytywanych młodych gwiazd polskiego show-biznesu. Odnalazła się zarówno w śpiewie, aktorstwie, jak i modelingu. Jednak pomimo swojego dużego grona fanów, co rusz atakowana jest przez hejterów za swoją twórczość. To dlatego postanowiła skorzystać z terapii i żałuje, że nie zrobiła tego wcześniej.

Julia Wieniawa: "Najbardziej bolą komentarze związane z moją pracą"

Artystka po raz pierwszy została zauważona w popularnym serialu "rodzinka.pl". Od tego momentu jej kariera nabrała tempa. Wydała kilka piosenek, w tym hit "Nie muszę". Zagrała w wielu kinowych produkcjach, a także zadebiutowała na platformie Netflix, gdzie wystąpiła m.in. w filmach "W lesie dziś nie zaśnie nikt" i "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją".

Ponadto wydała w tym roku swoją pierwszą płytę "Omamy", a także zaczęła koncertować. Pojawiła się na wielkich wydarzeniach muzycznych, takich jak: Orange Warsaw Festival, Earth Festival w Uniejowie, Fest Festival czy Kraków Live Festival.

Reklama

Posiadając tak duże doświadczenie, Wieniawa jest świadoma jak świat show-biznesu i nieprzychylne komentarze mogą przytłoczyć człowieka. Sama regularnie przyjmuje masę bolesnych komentarzy pod postami na Instagramie, czy też filmikami na Tik Toku. Internauci często zarzucają gwieździe, że nie umie śpiewać lub wyśmiewają jej grę aktorską.

"Najbardziej bolą komentarze związane z moją pracą. Jak w coś wkładasz całe swoje serce, dużo energii, czasu i miłości, a ktoś tak po prostu napisze ci, że to ‘beznadziejne’. A jeśli zauważę w tej krytyce ziarnko prawdy, to bolą jeszcze bardziej" - wyjawiła Wieniawa w jednym z wywiadów.

Julia Wieniawa: Ujawnia swoją prawdziwą twarz. Mówi o potrzebie terapii

Artystka wielokrotnie udowodniła, że odnajduje się zarówno w muzyce, jak i aktorstwie. Jednak jej sukcesy nie zatamowały fali krytyki. W jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że pierwszy raz skorzystała z usług psychoterapeuty. Zaznaczyła, jak ważna jest praca nad samym sobą.

"Parę tygodni temu zaczęłam swoją pierwszą terapię u psychologa, u psychoterapeutki. I tak uważam, że dość późno się zreflektowałam, bo w moim zawodzie to konieczność. Uważam, że chodzenie do psychoterapeuty czy psychologa w dzisiejszych czasach zdominowanych przez internet jest po prostu potrzebne. Polecam" - powiedziała Wieniawa.

Gwiazda odsłoniła swoje prawdziwe oblicze. Przyznała, że w rzeczywistości nie jest aż tak pewna siebie, jak myślą ludzie. To wszystko kreacja.

"Niektórzy uważają, że ja jestem zbyt pewna siebie. Ale to jest strategia, którą wypracowałam przez lata. Ale gdy non stop dostajesz strzały w serce, to budujesz sobie tarczę. Ja tę tarczę przyodziewam, gdy wychodzę na oficjalne wydarzenia. Wchodzę w postać, która sobie wykreowałam przez lata i zakładam pewnego rodzaju maskę i tę maskę ludzie potem różnie odbierają i mają różne zdanie na mój temat, a nie znają mnie prywatnie. A czy biorę to tak do siebie? Przestałam" - zakończyła Wieniawa. 


Zobacz też:

Julia Wieniawa zachwyca! Obok takiej kreacji nie da się przejść obojętnie

Emilia Dankwa odsłoniła brzuch na ściance. Jak wypadła?

"rodzinka.pl": Tomasz Karolak przerwał milczenie. Wyjawił przykrą prawdęReklama

Reklama

Reklama

Reklama