Reklama

Dominika Gwit zaskoczyła metamorfozą. Zrezygnowała z jednej rzeczy

33-letnia aktorka w polskim show-biznesie obecna jest od dawna. Zagrała w wielu popularnych produkcjach. Dominika Gwit cieszy się dużą sympatią widzów. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i dba o kontakt ze swoimi fanami. Na Instagramie pokazuje nie tylko swoje życie zawodowe, ale również prywatne.

Dominika Gwit - kariera aktorska

Dominika Gwit na dużym ekranie debiutowała w głośnym filmie "Galerianki". Dużą popularność przyniosły jej także role w serialach "Przepis na życie" i "Singielka". W ostatnich latach rzadziej występuje przed kamerą, a skupia się na pracy w teatrze. Wkrótce jednak znów będziemy mogli oglądać ją w kinie. W przyszłym roku na ekrany mają trafić filmy "Gierek" oraz "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle" - oba z udziałem 33-letniej gwiazdy.

Lubiana przez publiczność aktorka jeździ obecnie po Polsce ze swoim autorskim stand-upem muzycznym "Dystans albo wszyscy umrzemy". O kolejnych występach oraz o wszelkich nowych przedsięwzięciach na bieżąco informuje fanów za pośrednictwem profili w mediach społecznościowych. Na Instagramie, gdzie regularnie chwali się też swoimi nowymi zdjęciami, obserwuje ją już niemal 150 tysięcy osób.

Reklama

Burza pod zdjęciem Dominiki Gwit. Aktorka odpowiada

Dominika Gwit odmieniona

Najnowsze zdjęcie Dominiki Gwit wywołało nie lata poruszenie. Aktorka podzieliła się w sieci kadrem zza kulis swojej pracy w teatrze. Już na pierwszy rzut oka nie sposób nie odnieść wrażenia, że wygląda inaczej niż zwykle. Wystarczyło, że zrezygnowała z okularów, które nosi na co dzień. Delikatny, dziewczęcy makijaż tylko podrasował efekt. Gwit w takim niecodziennym wydaniu prezentuje się fenomenalnie.

"Domi, wyglądasz przepięknie, zjawiskowo!", "Pięknie pani wygląda. Zawsze bije od pani taka pozytywna energia", "Jaka śliczna ty na tej fotce!" - skomplementowali gwiazdę zachwyceni jej metamorfozą obserwatorzy.

Tak mieszka Dominika Gwit. Ostoja w centrum miasta

Autor: Maria Staroń

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama