Reklama

Daria Zawiałow jest uzależniona od... seriali! Jaki jest jej ulubiony?

Daria Zawiałow to dziś jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. Artystka zdradziła niedawno w jednym z wywiadów, że obok muzyki, jej drugą miłością są seriale. Lista jej ulubionych produkcji jest długa. Są na niej również takie, do których po jakimś czasie z przyjemnością wraca i znów robią na niej duże wrażenie. Zawiałow jakiś czas temu nagrała nawet piosenkę do serialu "Pajęczyna". Jak ocenia tę produkcję?

Daria Zawiałow o ulubionych serialach

Daria Zawiałow przyznaje, że oglądanie seriali pozwala jej się zrelaksować i na moment przenieść w inną rzeczywistość. Jej zdaniem w ostatnich czasach powstają coraz lepsze produkcje, które trzymają w napięciu i potrafią wciągnąć bez reszty.

Piosenkarka nie ukrywa, że ostatnio ma duży sentyment do serialu "Pajęczyna". Nic dziwnego, bo najnowszą produkcję Playera promuje właśnie jej interpretacja utworu "Serca gwiazd" z repertuaru Haliny Frąckowiak. Artystka zapewnia, że produkcja warta jest uwagi.

"Pajęczyna": O czym jest serial?

"Pajęczyna" to historia inspirowana mało znanymi faktami z historii późnego PRL-u, kiedy to w szczycie gierkowskiej prosperity Polska rozwijała własny program atomowy. Dzieciństwo Kornelii Titko (w tej roli Joanna Kulig), odważnej naukowczyni obdarzonej niezwykłą pamięcią, zniszczyła przedwczesna śmierć rodziców oraz starszej siostry, która zginęła w wypadku samochodowym. Matka Kornelii, Teresa Titko (Anna Radwan), była wybitnym fizykiem jądrowym. W gierkowskim programie nuklearnym pełniła rolę prawej ręki jego twórcy, generała-profesora Grzegorza Giedrowicza (Marek Kalita). Po latach w życiu Kornelii pojawia się tajemniczy mężczyzna, który twierdzi, że był niegdyś oskarżony o zabójstwo jej siostry. Bohaterka rozpoczyna prywatne śledztwo. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje