Brazylijski hit na Netflixie! To jeden z najchętniej oglądanych seriali

"Rozpaczliwe kłamstwa" trafiły na Netflixa 5 lipca i już podbiły serca polskich widzów! Ten brazylijski melodramat opowiada o... ciąży bliźniaczej z dwoma partnerami. Serial cieszy się w streamingu ogromną popularnością; zajmuje obecnie pierwsze miejsce w zestawieniu najchętniej oglądanych produkcji.

Świat intryg i tajemnic: Podbój polskiego Netfliksa!

Brazylijski serial, choć jest dostępny w streamingu niecały tydzień, już widnieje w streamingowym rankingu jako numerem jeden na polskim Netfliksie. Znalazł się także w rankingu podsumowującym pierwsze dni lipca. 

Pełna zawiłości, wachlarza emocji i niewiarygodnych zwrotów fabuła jest idealną propozycją dla fanów telenowel, których w naszym kraju nie brakuje. 

O czym opowiada brazylijski serial "Rozpaczliwe kłamstwa"?

Historia liczy 17 odcinków, z czego każdy wypełniony jest po brzegi intrygami i zawirowaniami. 

Główną bohaterką jest Liana (Juliana Paes), która chciałaby już zostać matką. Niestety, jej małżeństwo z Tomásem (Vladimir Brichta) jest zagrożone, gdy odkrywa, że mężczyzna dopuścił się zdrady. Po poznaniu prawdy, kobieta wybrała się na imprezę, gdzie spotyka Oscara (Felipe Abib), który wykorzystuje ją, mimo braku udzielonej zgody.  

Reklama

To jednak dopiero początek ciągu nieprzyjemnych zdarzeń - niedługo później kobieta dowiaduje się, że doszło do bardzo nietypowego "nadpłodnienia" - ciąży bliźniaczej - w której każde dziecko ma innego ojca. Liana próbuje utrzymać tę niespotykaną historię w tajemnicy, jednak sama jest szargana emocjami.

Zobacz też: Co obejrzeć z rodziną na Netflixie? Jest w czym wybierać, niektóre seriale to perełki

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy