Reklama

"Biały Lotos": Wiemy już, gdzie powstanie drugi sezon!

Tytułowy Biały Lotos jest siecią luksusowych hoteli, które rozsiane są po całym świecie. Pierwszy sezon produkcji zrealizowany został na Hawajach. Niedawno twórcy serialu zapowiedzieli, że akcja drugie sezonu hitu HBO rozgrywać się będzie w nowej lokalizacji. Teraz zdradzili, że będzie to Sycylia.

Pierwszy sezon stworzonego przez Mike’a White’a serialu "Biały Lotos" opowiada historię grupy turystów, którzy spędzają wakacje w luksusowym hotelu na Hawajach. Ich pobyt kończy się śmiercią jednego z bohaterów. Produkcja chwalona przede wszystkim za celny, kąśliwy i satyryczny komentarz do współczesnego społeczeństwa i spotykanych w nim postaw.

"Biały Lotos": Drugi sezon w nowej lokalizacji

Jak informuje portal "Variety", drugi sezon "Białego Lotosu" kręcony będzie we Włoszech, a konkretniej na Sycylii. Zdjęcia do serialu powstaną na terenie hotelu Four Seasons San Domenica Palace mieszczącego się w ekskluzywnym sycylijskim resorcie Taormina. Według informacji umieszczonej na oficjalnej stronie hotelu, będzie on nieczynny dla gości od 1 kwietnia.

Reklama

Główne role w drugim sezonie tej czarnej komedii HBO zagrają Michael Imperioli ("Rodzina Soprano") oraz Aubrey Plaza ("Ingrid wyrusza na zachód"). Przed kilkoma dniami poinformowano, że do obsady dołączyli kolejni aktorzy. To przede wszystkim zdobywca Oscara za rolę w "Amadeuszu" - F. Murray Abraham, a także Tom Hollander ("Duma i uprzedzenie"), Adam DiMarco ("The Order") oraz Haley Lu Richardson ("Trzy kroki od siebie"). Z obsady pierwszego sezonu w drugiej odsłonie "Białego Lotosu" pojawi się Jennifer Coolidge ("American Pie"). Ponownie wcieli się w rolę Tanyi McQuoid.

Imperioli zagra rolę Dominica Di Grasso, który przybywa do hotelu Biały Lotos razem ze swoim starszym ojcem (Abraham) i synem, który właśnie ukończył koledż (DiMarco). Plaza wcieli się w postać Harper Spiller, kobiety spędzającej wakacje z mężem oraz jego przyjaciółmi. Hollander zagra Quentina, angielskiego emigranta spędzającego wakacje z przyjaciółmi i swoim bratankiem. Z kolei Richardson wcieli się w postać Portii, młodej kobiety podróżującej razem ze swoim szefem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy