Reklama

Anna Mucha w wyzywającej pozie! Fani są zachwyceni

Anna Mucha potrafi rozgrzać atmosferę. Fani są zachwyceni jej ostatnim instagramowym postem. Gwiazda "M jak miłość" powaliła ich na kolana. Czy tym razem pokazała zbyt dużo?

Anna Mucha w sieci

Anna Mucha od lat uchodzi za jedną z najseksowniejszych polskich aktorek. 41-latka jest świadoma swoich atutów i doskonale wie, jak podgrzać atmosferę. Lubi chwalić się w mediach społecznościowych odważnymi, często wręcz prowokacyjnymi kadrami. Fani cenią jednak Muchę nie tylko za talent aktorski i urodę, ale również za poczucie humoru i błyskotliwość. Gwiazda serialu "M jak miłość" jednym wpisem potrafi rozgrzać internet do czerwoności.

Zobacz też: "Na dobre i na złe": Odcinek 828. Szczepan wyleci z Leśnej Góry? 

Reakcje fanów

Reklama

Anna Mucha za pośrednictwem Instagrama, gdzie obserwuje ją już niemal 900 tysięcy osób, regularnie informuje o nowinkach ze swojego życia zawodowego. Zdarza jej się również zamieszczać bardziej prywatne wpisy. W najnowszym z nich w żartobliwy sposób napisała o swoich planach na przyszłość. Publikując gorącą fotografię, na której pręży pośladki, opierając się o krzesło reżyserskie, stwierdziła:

Ten pomysł bardzo spodobał się jednej z koleżanek z branży.

Inni komentujący także nie szczędzili Musze ciepłych słów na temat jej wyglądu.

Uwagę wielu przykuło jednak coś zupełnie innego niż figura aktorki "M jak miłość", a mianowicie jej uśmiech.

Autor: Maria Staroń

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje