Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak znalazła nową miłość!

Gwiazda "Dzień dobry TVN", dziennikarka Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się na Instagramie kolejnymi zdjęciami z gór. Dziennikarka stwierdziła, że znalazła tam spokój i ukojenie, a także... odkryła wielką miłość! O co chodzi?

Agnieszka Woźniak-Starak: Instagram

Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskiej telewizji. Gospodyni programu "Dzień dobry TVN" ma imponujące grono fanów, albowiem tylko na Instagramie zgromadziła dotąd ponad 620 tysięcy obserwujących. Śledzący jej poczynania w mediach społecznościowych cenią dziennikarkę m. in. za jej wielkie serce. Woźniak-Starak kocha zwierzęta i aktywnie walczy o ich prawa.

Agnieszkę Woźniak-Starak kilka lat temu spotkała ogromna osobista tragedia. Jej mąż Piotr Woźniak-Starak zginął na jeziorze Kisajno. Sprawą żyła cała Polska. Po śmierci ukochanego Woźniak-Starak na długo zniknęła z show-biznesu. Po czasie powoli zaczęła wracać do świata mediów. Dziś na jej twarzy coraz częściej pojawia się uśmiech.

Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak: Urlop w górach

Prowadząca "Dzień dobry TVN", korzystając z odrobiny wolnego czasu, postanowiła zmienić otoczenie. Na jej instagramowym profilu od kilku dni pojawiają się kolejne zdjęcia z wypadu w góry. Choć dziennikarka jest prawdziwą profesjonalistką i nie należy do grona gwiazd, które epatują w mediach społecznościowych swoją prywatnością, tym razem zdecydowała się nieco uchylić rąbka tajemnicy na temat swojego życia osobistego i pokazać fanom, jak spędza czas poza pracą.

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała swoją miłość

Agnieszka Woźniak-Starak, przy okazji publikacji kolejnych zachwycających kadrów z górskich stoków, postanowiła pochwalić się obserwatorom swoją pasją. Prezenterka okazuje się zwolenniczką aktywnego wypoczynku. 43-latka zdradziła, że odkryła w sobie miłość do wypraw skiturowych. Jak przyznaje, zakochała się "od pierwszej trasy".

Autor: Maria Staroń

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy