​Konkurs: Wygraj modele amerykańskich samochodów i oglądaj "Na holu w Lizard Lick"!

Specjalnie dla was przygotowaliśmy kolejny konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody! Co trzeba zrobić, by wygrać?
W Polsce samochody odholowuje się zwykle, gdy ktoś źle zaparkuje. W Stanach jest całkiem inaczej. Odholowane może zostać auto osoby, która po prostu nie zapłaciła za nie rat. Tak dzieje się w firmie Lizard Lick Towing z Karoliny Północnej. Jej właściciele - Ron i Amy Shirley’owie - na odholowywaniu aut dłużników dorobili się niezłych pieniędzy i mają Wam do opowiedzenia niejedną mrożącą krew w żyłach historię. Wielu niewypłacalnych Amerykanów reaguje bowiem w sposób nieprzewidywalny, gdy ktoś chce im zabrać ukochany pojazd.

Z okazji emisji "Na holu w Lizard Lick" ŚwiatSeriali.pl i kanał CBS Reality przygotowali dla was konkurs, w którym do wygrania są modele amerykańskich samochodów rodem z programu!

Reklama

Co zrobić, by wygrać?

By wygrać jeden z pięciu modeli w skali 1:18 ufundowanych przez CBS Reality, wystarczy zalogować się w portalu ŚwiatSeriali.pl (zrobicie to TUTAJ) i w ciekawy sposób odpowiedzieć na pytanie:

Jak byś zareagował, gdyby nagle odholowano Twój samochód?

Odpowiedzi (wraz z zdanymi osobowymi: nick z portalu ŚwiatSeriali.pl, imię i nazwisko, adres i miejsce zamieszkania, email kontaktowy) wyślijcie do Redakcji na adres: konkurs@swiatseriali.pl. I pamiętajcie, że w konkursie samodzielnie mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie.

Nagrody czekają na autorów pięciu najciekawszych odpowiedzi, którzy zostaną wyłonieni przez specjalną komisję konkursową.

Konkurs trwa do 20.09.2014 do godziny 23:59:59!

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ!

"Na holu w Lizard Lick" tylko w CBS Reality od 3 do 16 września w dni powszednie o godzinie 20.00 i 20.30.

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: konkursy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama