Reklama

Guzik ma dość!

Czy czas Anny Guzik już się skończył? Czy aktorka zniknęła z mediów na dobre? Zapewne większość osób pamięta ją z udziału w Tańcu z Gwiazdami, który wygrała w parze wraz z Łukaszem Czarneckim. A teraz, gdybyśmy zadali wam pytanie: "Gdzie ostatnio widziałeś/widziałaś Guzik w telewizji?", co byście odpowiedzieli?

Reklama

Od jakiegoś czasu możemy zauważyć, że wszystkie te "gwiazdy" skupiają się bardziej na czymś innym, niż na własnej karierze. Coraz częściej możemy je zobaczyć w kolorowych gazetach, które opisują skandale bądź informacje zbędne naszej wiedzy, bądź właśnie w reklamach. Guzik reklamowala środek na odchudzanie, który - podobno - skutkuje. 
Wiadomo, że wiele mielonek zawiera niepotrzebne konserwanty. Na szczęście Anna Guzik wie, które produkty powinny znaleźć się w jej koszyku, by zbędne kilogramy nie wróciły w zawrotnym tempie. Mielonka, którą wybiera jest w 100% zdrowa. O tym aktorka opowiedziała w programie "Zdrowie na widelcu". 

Gdy 5 lat temu Anna Guzik zaczęła grać w serialu "Na Wspólnej", mało kto wierzył, że zagości na planie dłużej niż na kilka miesięcy.
A co z jej dalszym udziałem w serialu? Już niedługo serialowa Zięba opuści nasze progi wraz z mężem - Grzegorzem, który będąc świadkiem koronnym wyjedzie i zmieni tożsamość. Żaneta podąży za nim. Pierwsze plany scenarzystów były jednak inne. Grzegorz miał wyjechać do Irlandii, a dopiero później zaginąć. Kiedy wszyscy doszli do wniosku, że jest to zbyt monotonne, postanowiono uczynić z niego, jak już wcześniej wspomniałam, świadka koronnego. 

Wszystko wskazuje na to, że Anna Guzik pożegna się na dobre z planem serialu "Na Wspólnej"! 
Będziecie za nią tęsknić?  

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje