Reklama

Karolak. Gwiazda ostatniej akcji.

Gwiazdy zasadniczo różnią się od siebie. Jedne skupiają się na swojej karierze aktorskiej, nie uczęszczając na wszelakie gale, zaś inne nie mają skrupułów i korzystają z życia - lansują się, obnoszą. Ogólnie głośno o nich w mediach. A jak jest z Karolakiem? O czym tak naprawdę ostatnio nas poinformował? Czy to było związane z jego karierą czy nowym serialem, w którym wystąpi? A może stara się, aby świat o nim nie zapomniał?

Reklama

Aktor urodzony w Radomiu również małymi kroczkami starał się rozkręcić wraz ze swym zespołem "Paczki w Tłuszczu", jednak nie przyniosło mu to wiele sławy. Bez dwóch zdań wyróżnia się z tłumu swoim zachowaniem, ale też wyglądem. Tomasz z pewnością z tego nie zrezygnuje, chociaż ortodonci biją na alarm. Szpara w zębach pomiędzy jedynkami ciągle się powiększa. Cóż za sensacja. Karolak wręcz się z nią zżył, nie chce z niej rezygnować, dlatego zdecydował się na aparat po wewnętrznej stronie zębów. Znajdziemy na różnych portalach najróżniejsze komentarze na ten temat. Jedni wypowiadają się, że "To żenujące! Ten aktor wszędzie robi szum wokół siebie.", inni natomiast mówią, że "Straciłby swój urok!". Jak sądzicie, czy słusznie? Czy Karolak nie ma już niczego do zaoferowania, tylko musimy wysłuchiwać plotek na temat jego szpary?
 
Kolejny przykład, kiedy Karolak zostaje przyłapany na... Całowaniu swojego własnego auta. Obsesja? Dał się poznać jako miłośnik stanu kawalerskiego, który obowiązki rodzicielskie zostawia szczęśliwej żonie jego dwójki dzieci. Najczęściej można go spotkać, kiedy samotnie przemierza Warszawę w swoim czarnym Audi. Nie ukrywał się przed paparazzi, kiedy całowałprzytulał swe auto. 


Zdjęcie dzięki pudelek.pl


Jak wcześniej wspomniałam "wieczny kawaler" mówi, że nie dojrzał do prawdziwego związku. Twierdzi, że nie zrezygnuje z życia kawalera i nie zamierza zamieszkać z matką swoich dzieci. Niedorzeczne, nie sądzicie? Poinformował też w czasie wspólnego wywiadu, że "nadal szuka". Viola nie dopuszcza go do dzieci. Czy robi słusznie? 

Karolak wstał się telewizyjnym ekspertem w dziedzinie wychowania dzieci,dzięki roli ojca rodziny Boskich w serialu Dwójki, bowiem zostawał często zapraszany do telewizji śniadaniowych. Niestety nie okazuje tego w swoim prywatnym życiu, a w szczególności swoim dzieciom. Nie ma nawet czasu, aby je odwiedzać. Za to znajduje go, aby pokazywać się na okładkach magazynów z żoną i dziećmi. 

 Czego się nie robi dla pieniędzy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje