Reklama

Przyjaźń w Przyjaciółkach

Od samego początku jestem fanką serialu Przyjaciółki. Nie przegapiłam żadnego odcinka. Bohaterki tego serialu łączy od wielu lat wspaniałe uczucie, jakim jest przyjaźń.

Zuza - pracoholiczka twardo stąpająca po ziemi. Kieruje się rozsądkiem i logiką, emocje muszą podporządkować się rozumowi. Dyrektorka banku, uporządkowana i zapobiegliwa. Jest w związku z Wojtkiem i spodziewa się dziecka.

Reklama

Patrycja - uczuciowa, temperamentna, szczera. Ciepła, lojalna, emanuje dobrą energią. Bardzo pragnie dziecka. Pracuje w zakładzie fryzjerskim. Na nowo związała się z Michałem.

Inga - wrażliwa i romantyczna, matka samotnie wychowująca córkę Hanię. Nieufna i ostrożna wobec mężczyzn. Nie szuka nowego związku. Przez pewien czas pracowała w przedszkolu.

Ania - ciepła i rodzinna, prowadzi dom i wychowuje dzieci. W głębi serca niespełniona i nieszczęśliwa. Od pewnego czasu pracuje w sklepie spożywczym. Mąż jest adwokatem, z którym obecnie się rozwodzi z powodu jego zdrady. Dzięki przyznaniu się przez niego do winy, sprawę ostatecznie wygrała Ania.

Każda z nich jest niby inna, ale wiedzą, że zawsze mogą na siebie liczyć. Pomagają sobie, pocieszają i są nierozłączne. Prawdziwe kobiety, które wspierają się w trudnych chwilach. Między nimi tkwi siła przyjaźni. Dzięki niej życie nabiera kolorowych barw. Bo przecież przyjaźń to tak naprawdę miliony prześmianych godzin, a tysiące przepłakanych. Kilkanaście kłótni, kilkadziesiąt czułych gestów i jedno uczucie: szczęście. Świetne uczucie, które sprawia, że żyje się lepiej dzięki przyjaciółkom. Są przy sobie zawsze i wszędzie, takie bratnie dusze. Serial jest idealnym przykładem na to, że w gronie prawdziwych przyjaciółek nie trzeba nikogo udawać. To bardzo ważne uczucie w życiu, które trzeba pielęgnować i dbać, aby trwało jak najdłużej. Przyjaźń jest najcenniejszą wartością i jest pokazywana w serialu, który jest godny polecenia. Sam tytuł wskazuje, że bohaterki są dla siebie jak siostry, czyli jak prawie rodzina. Z nimi jedna spędzona chwila sprawia więcej radości niż dziesięć z innymi.

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.

Historie przedstawione w serialu Przyjaciółki są z życia wzięte, raz lepiej, a raz gorzej. Należy jednak zwrócić uwagę kim są dla siebie bohaterki i pomimo różnych problemów, które ich spotyka są dla siebie wielkim oparciem i łącząca przyjażń...Jedno słowo, a wiele znaczeń tak ważnych dla człowieka. :-)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje