Jacek Kurski o wiosennej ramówce TVP

Seriale historyczne, nowy program poranny "Dzień dobry, Polsko!" oraz program muzyczny "O!Polskie przeboje", który ma wyłonić wykonawców tegorocznego koncertu Debiuty w Opolu - między innymi te nowości pojawią się w wiosennej ramówce TVP. Co będzie jej najmocniejszym punktem?

- To się okaże, ale bardzo ambitną nowością są "Wojenne dziewczyny" - wielkoformatowa produkcja, pełny sezon. Historia trzech dziewczyn - każda z innej parafii, ze swoją historią, tożsamością i głębokim wnętrzem, zderzona z piekłem wojny. Myślę, że to się może widzom spodobać" - opowiadał Marcie Podczarskiej podczas prezentacji ramówki TVP na wiosnę 2017 Kurski.

Co jakiś czas pojawiają się informację o zdjęciu z anteny kultowych seriali TVP: "Klanu" i "M jak miłość". Jaka jest prawda?

- Jeżeli widzowie słyszą, że z anteny ma zejść coś, co jest chętnie oglądane, to znaczy, że trwają negocjacje na temat warunków finansowych, w tym wypadku kontynuacji serialu. Ma miejsce takie drobne przekomarzanie - producent chce oczywiście sprzedać serial jak najdrożej i wyprodukować jak najtaniej. Z kolei telewizja chce jak najtaniej kupić serial, który spełnia parametry drogiego - wyjaśnia Kurski.
swiatseriali.pl

Reklama

Najlepsze tematy