Znowu bawi się w filmowca! Do jej serialu dołączają wielkie ikony Hollywood

Hulu wypuści nowy serial prawniczy we współpracy z Disneyem i Ryanem Murphy. Zagra Kim Kardashian. Jakie ikony Hollywood do niej dołączą?

Serial "All’s Fair" to pierwsza współpraca Ryan Murphy Television i 20th Television, które jest częścią Disney TV Studios. Produkcja ma być dostępna dla widzów na platformie Hulu. W roli reżysera zobaczymy Ryana Murphyego, laureata sześciu nagród Emmy, znanego przede wszystkim z seriali "Bez skazy", "Glee", "American Horror Story" i "American Crime Story". 

Nowy serial prawniczy na Hulu. Reżyseruje Ryan Murphy

Nowa realizacja ma być dramatem prawniczym, do którego scenariusz napisał Jon Robin Baitz. Ryan Murphy opisuje show jako "wysokiej klasy, błyszczący i seksowny film proceduralny dla dorosłych". Już wcześniej mieliśmy informacje, że jedną z ról zagra Kim Kardashian. Teraz dowiadujemy się, że do kancelarii prowadzonej przez kobiety dołączą do niej Halle Berry oraz Glen Close. Szczegóły ich ról nie są jeszcze znane. 

Reklama

Pion producentów wykonawczych jest obszerny. Znaleźli się w nim Ryan Murphy, Kim Kardashian, Halle Berry i Holly Jeter (za pośrednictwem ich firmy produkcyjnej HalleHolly), Glen Close (za pośrednictwem jej banera Trillium Productions), Jon Robin Baitz, Joe Baken, Jamie Pachino, Laura Greene, Richard Levine, Kris Jenner, Alexis Martin Woodall, Eric Kovtun oraz Scott Robertson. 

Halle Berry i Glen Close dołączają do obsady "All’s Fair"

Halle Berry to zdobywczyni Oscara za rolę w filmie "Czekając na wyrok" (2001). Pierwsza i jedyna Afroamerykanka, która otrzymała to wyróżnienie w kategorii Najlepsza Aktorka. Zdobyła także nagrodę Emmy za rolę tytułowej bohaterki w serialu HBO "Kariera Dorothy Dandridge" (1999). Do jej wielu innych filmów należą "Kingsman: Złoty krąg" (2017), "Gothika" (2003) czy "Kobieta-Kot" (2004). 

Glen Close w swojej karierze zdobyła osiem nominacji do Oscara oraz czternaście nominacji do nagrody Emmy, z których trzy wygrała. Wyróżnione role znalazły się w produkcjach "Układy" (2007-2012) oraz "Sekret Margarethe Cammermayer" (1995). Zdobyła również trzy nagrody Tony. Możemy znać ją również z tytułów takich jak "Południowy Pacyfik" (2001), "Na pierwszy rzut oka" (2000) czy serii Disneya o dalmatyńczykach. 

Zobacz też: Jest zwiastun i data premiery wyczekiwanego serialu. Kiedy i gdzie oglądać?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Hulu | Kim Kardashian | Ryan Murphy | Glenn Close | Halle Berry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy