"The Accomplice": Lily Collins zagra główną rolę w nowym serialu Amazona

Gwiazda popularnego serialu "Emily w Paryżu" znalazła kolejny projekt, w którym wystąpi w głównej roli. Będzie to realizowana dla platformy Amazon Prime ekranizacja powieści Lisy Lutz zatytułowanej "The Accomplice" ("Wspólniczka").

Bohaterami serialu "The Accomplice" będą Luna Grey i Owen Mann, którzy przyjaźnią się od czasów koledżu. Stali się przyjaciółmi w nietypowych okolicznościach - zbliżyło ich do siebie niewyjaśnione morderstwo osoby, którą oboje znali. Po latach ich relacja znów zostaje wystawiona na próbę, gdy brutalnie zamordowana zostaje żona Owena - czytamy w oficjalnym opisie fabuły serialu.

"The Accomplice": Opowieść o sile przyjaźni

Twórcy serialu zapewniają, że "The Accomplice" będzie opowieścią o sile przyjaźni i pokaże, jaką cenę trzeba czasem zapłacić za to, by przetrwała. Zamierzają też pokazać, co się dzieje, gdy zaczynasz się zastanawiać nad tym, jak dobrze znasz jedyną osobę, która wie o tobie wszystko.

Reklama

Autorką scenariusza serialu "The Accomplice" jest Olivia Milch ("Ocean’s 8"). Lily Collins nie tylko zagra w nim główną rolę, ale też będzie jedną z producentek. Razem z nią serial na podstawie książki Lutz wyprodukuje jej mąż, Charlie McDowell. Wspólnie pracowali już przy innej produkcji Amazon Studios, filmie "Prezent od losu", w którym Collins zagrała u boku Jasona Segela i Jessego Plemonsa.

Zanim serial "The Accomplice" trafi na ekrany, Lily Collins będzie można zobaczyć w dramacie zatytułowanym "Halo of Stars". Bohaterami tej produkcji rozgrywającej się w wędrownym cyrku będą klaun i jego córka. Popularna aktorka powtórzy też rolę Emily Cooper w trzecim sezonie popularnego serialu "Emily w Paryżu"

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: The Accomplice | Lily Collins | Emily w Paryżu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy