Najchętniej oglądane seriale na Netfliksie! Czym zachwycał się świat w ostatnich dniach?

Po jakie seriale najchętniej sięgaliśmy w pierwszym tygodniu maja? Oto zestawienie najczęściej oglądanych produkcji na świecie. Na szczycie wciąż utrzymuje się "Reniferek", a fani "Bridgertonów" przypominają sobie poprzednie sezony!

"The Roast of Tom Brady"

Roast Toma Brady’ego był transmitowany na żywo w ramach festiwalu "Netflix Is a Joke" 6 maja 2024 roku. Prowadzącym wydarzenia był Kevin Hart, a program jest pierwszym niezmontowanym roastem na żywo.  

Produkcja była oglądana przez ponad 42 miliony godzin i obecnie zajmuje pierwsze miejsce na liście TOP 10.

"Reniferek"

"Reniferek" opowiada o Donnym, początkującym komiku, który znajduje się w najgorszym punkcie swojego życia. Mężczyzna dorabia jako barman. Pewnego dnia w jego pubie zjawia się samotna i nieszczęśliwa Martha. Donny stawia jej herbatę. Nie spodziewa się, że kobieta rozpocznie z nim toksyczną relację, która będzie miała negatywny wpływ na każdy aspekt jego życia.     

Reklama

Historia jest oparta na prawdziwych wydarzeniach z życia Richarda Gadda, przedstawiając prawdziwe emocje, które targały zarówno nim jak i jego najbliższymi. Produkcja budzi niepokój od pierwszych scen, a jak dobrze wiemy, widzowie Netfliksa szczególnie doceniają tego typu produkcje, szczególnie że wokół "Reniferka" wciąż wybuchają nowe kontrowersje. Serial utrzymuje się na szczycie listy kolejny tydzień z rzędu, a w ostatnich dniach był odtworzony ponad 11 milionów razy. 

"Facet z zasadami"

Potentat nieruchomości musi zawalczyć o utrzymanie swojego imperium. Charlie Croker staje na granicy bankructwa i aby utrzymać swoje zasoby oraz uchronić majątek przed hienami chcącymi wzbogacić się na jego nieszczęściu, musi stanąć na granicy prawa. Niestety, takie balansowanie jest trudne i do wszystkiego zaczyna wchodzić polityka. 

Serial znajduje się na liście już drugi tydzień z rzędu, zatrzymując widzów na prawie 30 milionów godzin. 

"Katt Williams: Woke Foke"

Stand-up Katta Williams był częścią festiwalu komediowego "Netflix Is a Joke", który był emitowany na żywo 5 maja. Komik Katt Williams nie przebierając w słowach, wypunktował prawdę o obecnym świecie i wyjawił wielkie tajemnice. Produkcja została obejrzana ponad 4 miliony razy.  

"Bodkin" Sezon 1

W oficjalnym opisie serialu możemy przeczytać: "'Bodkin’ to thriller z elementami czarnej komedii o grupie podcasterów, którzy podejmują się zbadania zaginięcia trzech osób w idyllicznym nadmorskim miasteczku w Irlandii. Wkrótce wątki zaczynają się zbiegać, tworząc znacznie szerszy i bardziej nietypowy obraz, niż można się było spodziewać. W miarę jak bohaterowie starają się odsiać fikcję od faktów — o sprawie, o swoich kolegach, a także, co najbardziej bolesne, o sobie samych — serial wystawia na próbę nasz sposób postrzegania prawdy oraz ujawnia, jak usprawiedliwiamy swoje przekonania lub utwierdzamy się w lękach. 

Serial zadebiutował w Polsce 9 maja, a na świecie już zdobył sporą popularność i był odtwarzany ponad 6,5 miliona razy. 

"Selling Sunset: Orange County" Sezon 3

Co powiecie na reality show, w którym ogromne domy są sprzedawane za ogromne pieniądze? Jednak w tym programie nie tylko czekają na nas piękne budynki, ale też zdrady i plotki, a największą wartością jest reputacja.   

Trzeci sezon produkcji cieszy się sporą popularnością i w pierwszych dniach od premiery pojawił się na liście TOP 10 najchętniej oglądanych seriali na świecie, a teraz zajmuje 5. miejsce z wynikiem prawie 3 milionów odtworzeń. 

"Martwi detektywi" Sezon 1

W oficjalnym opisie produkcji możemy przeczytać: "Oto Edwin Payne i Charles Rowland, czyli Agencja Martwych Detektywów. Edwin i Charles to nastolatkowie, którzy urodzili się w odstępie kilkudziesięciu lat, ale poznali się dopiero po śmierci i szybko zaprzyjaźnili. Teraz jako duchy wspólnie rozwiązują zagadki kryminalne. Nie cofną się przed niczym, by być razem — i zmierzyć się ze złymi czarownicami, a nawet Piekłem i Śmiercią we własnej osobie. Z pomocą jasnowidzącej Crystal i jej przyjaciółką Niko pracują nad rozwiązaniem najtrudniejszych nadprzyrodzonych zagadek królestwa umarłych".    

Akcja serialu rozgrywa się w tym samym uniwersum, co głośny "Sandman". Nowa produkcja wyjątkowo zainteresowała widzów — trzeci tydzień z rzędu utrzymuje się na liście TOP 10, w tym tygodniu będąc oglądana przez ponad 13 milionów godzin. 

"Bridgertonowie" Sezon 1 i 2

Ósemka zżytego ze sobą rodzeństwa z rodziny Bridgertonów szuka szczęścia i miłości wśród wyższych sfer Londynu. Na podstawie bestsellerowych powieści Julii Quinn. W pierwszym sezonie śledziliśmy historię Daphne i jej intrygę z księciem Simonem. W drugim sezonie obserwowaliśmy, jak najstarszy z Bridgertonów aktywnie poszukuje żony i zakochuje się w bez pamięci w kobiecie, z którą wydawałoby się, że wszystko go dzieli.  

Fani solidnie przygotowywali się do premiery trzeciego sezonu, ponieważ oba poprzednie znalazły się równocześnie na liście TOP 10, zatrzymując fanów na łącznie ponad 25 milionów godzin. 

"Dżentelmeni" Sezon 1

Theo James w roli głównej podbił serca widzów na całym świecie i na liście TOP 10 utrzymuje się już dziesiąty tydzień z rzędu i w ostatnich dniach był oglądany przez ponad 9 milionów godzin. 

W serialu "Dżentelmeni" Eddie Horniman niespodziewanie dostaje w spadku po ojcu pokaźną wiejską posiadłość — która okazuje się być siedzibą nielegalnych interesów. W dodatku całkiem spora ekipa przestępców chce mieć swój udział w tym interesie. Eddie postanawia uwolnić rodzinę z ich szponów i pokonać gangsterów ich własną bronią. Jednak im bardziej wciąga go przestępcze uniwersum, tym bardziej zaczyna mu się w nim podobać — czytamy w opisie produkcji z Netfliksa. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Bridgertonowie | Netflix: Seriale | Dżentelmeni | Reniferek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama