Co oglądać w najbliższy weekend? Nasze propozycje na 26-28 kwietnia!

Zebraliśmy najlepsze propozycje filmowe i serialowe na najbliższy weekend. Co warto zobaczyć na Netflixie, Disney+, SkyShowtime i HBO Max? Tych produkcji nie można przegapić! Już teraz nadrobicie finał sezonu serialu "Szogun"!


Netflix

"Martwi detektywi" - 25 kwietnia 

W oficjalnym opisie produkcji możemy przeczytać: "Oto Edwin Payne i Charles Rowland, czyli Agencja Martwych Detektywów. Edwin i Charles to nastolatkowie, którzy urodzili się w odstępie kilkudziesięciu lat, ale poznali się dopiero po śmierci i szybko zaprzyjaźnili. Teraz jako duchy wspólnie rozwiązują zagadki kryminalne. Nie cofną się przed niczym, by być razem — i zmierzyć się ze złymi czarownicami, a nawet Piekłem i Śmiercią we własnej osobie. Z pomocą jasnowidzącej Crystal (Kassius Nelson) i jej przyjaciółką Niko (Yuyu Kitamura) pracują nad rozwiązaniem najtrudniejszych nadprzyrodzonych zagadek królestwa umarłych". 

Reklama

Serial rozgrywa się w uniwersum innego popularnego serialu Netflixa - "Sandman" i jest oparty na serii komiksów Neila Gaimana. 

HBO Max

"Velma" Sezon 2: odcinki od 1 do 10 - 25 kwietnia 

W opinii sporej grupy widzów jest to jeden z najgorszych seriali ostatnich lat, ale jak widać, producenci nie przejmują się tym i mamy możliwość zobaczyć drugi sezon serialu "Velma". Może tym razem będzie lepiej? 

Serial "Velma" skupia się na postaci bystrej dziewczyny dobrze znanej jako jedna z bohaterek serialu "Scooby-Doo". Dzięki tej produkcji możemy lepiej poznać przeszłość, tej wyjątkowej bohaterki, która niejednokrotnie przyczyniła się do rozwiązania trudnych zagadek. 

Disney+

"Piotruś Pan i Wendy" - 28 kwietnia 

Film opowiada o Wendy Darling, której przyszłość została już zaplanowana - ma pójść do szkoły z internatem, czego bardzo nie chce. Na jej drodze staje Piotruś Pan, który nie chce dorosnąć. Oboje wyruszają więc do magicznej krainy, znanej jako Nibylandia. Ta przygoda dosłownie odmieni życie Wendy. 

"Szogun" Finał sezonu - 23 kwietnia

Pierwszy sezon serialu dobiegł końca! Ten finał musicie zobaczyć! "Szogun" to produkcja, która zabiera widzów do Japonii z 1600 roku, stojącej wtedy u progu wojny domowej. Głównym bohaterem jest Lord Yoshii Toranaga, który musi walczyć o życie, gdy jego wrogowie z Rady Regentów jednoczą się przeciwko niemu. Tymczasem u wybrzeży pewnej rybackiej wioski zostaje znaleziony tajemniczy statek, którego nawigatorem jest John Blackthorne. Jest anglikiem i posiada wiedzę, która może przydać się Toranadze w przechyleniu szali zwycięstwa na swoją stronę, jednocześnie zmniejszyć wpływy zakonu jezuitów i Portugalczyków w Japonii.  

SkyShowtime

"Kos" - 26 kwietnia 

Na platformę streamingową trafił właśnie jeden z najbardziej wyczekiwanych polskich filmów. Jeden z recenzentów Interii, Łukasz Adamski napisał, że jest to polska wariacja o kinie Quentina Tarantino.  

"'Kos' dowodzi, że o polskiej historii można opowiadać w sposób seksowny, odważny i wyrazisty" - czytamy w recenzji. 

Wiosna 1794 roku, w Polsce wrze. Do kraju wraca generał Tadeusz "Kos" Kościuszko, który planuje wzniecić powstanie przeciwko Rosjanom, mobilizując do tego polską szlachtę i chłopów. Towarzyszy mu wierny przyjaciel i były niewolnik, Domingo. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale | Max: Seriale | Disney Plus | SkyShowtime
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy