Co oglądać w najbliższy weekend? Nasze propozycje na 10 - 12 maja!

Zebraliśmy najlepsze propozycje filmowe i serialowe na najbliższy weekend. Co warto zobaczyć na Netflixie, Disney+, Apple TV+ i HBO Max? Tych produkcji nie można przegapić! Najchętniej oglądany polski film w końcu trafił na Netflix!

Netflix

"Akademia Pana Kleksa" - 8 maja 

Po czterdziestu latach od premiery kultowego filmu, "Akademia Pana Kleksa" powróciła w nowej odsłonie, która podzieliła widownię. Jedni krytykowali, tęskniąc za tradycyjną opowieścią, a inni kibicowali, ciesząc się, że można opowiedzieć kultową historię na nowo, pokazując, że postęp dociera również do szkoły dla chłopców na literę "A".  

Teraz użytkownicy Netfliksa na własnej skórze mogą przekonać się jak wypadła nowoczesna opowieść o Ambrożym Kleksie, w którego wcielił się Tomasz Kot.

Reklama

"Jak ukradłem 100 milionów" - 9 maja 

Gotowi na nową polską komedię? Ed (Antoni Królikowski) ma pieniądze — całe 100 milionów — piękną ukochaną i głowę na karku. A więc wszystko, by osiągnąć sukces! Ale przy okazji ma też kilka problemów. Po pierwsze, pieniądze ukradł, przez co kolejny rok ma spędzić w więzieniu. Po drugie, narzeczonej wmówił, że wyjeżdża służbowo do Nowego Jorku... 

W doborowej obsadzie znaleźli się m.in. Małgorzata Socha ("Och, Karol 2", "Jak poślubić milionera?"), Mateusz Damięcki ("Serce nie sługa", "Furioza"), Antoni Królikowski ("Bodo", "Pętla") i Michał Żebrowski ("Wiedźmin", "Wszystko albo nic"). 

HBO Max

"Czas na miłość" - 10 maja 

Portia (Tina Fey) prowadzi wręcz podręcznikowe życie, w którym nie ma miejsca na zbędne szaleństwa. Ma świetną pracę (rekrutuje studentów do prestiżowego Princeton), poukładane życie osobiste (przechodzony związek z nudnawym Markiem) i nie planuje w najbliższym czasie żadnych zmian. Zmiany jednak nadejdą wraz z pojawieniem się beztroskiego Johna (Paul Rudd), dawnego kolegi z college’u. 

"O północy w kinie Paradise" - 10 maja 

Jako nastolatkowie Iris i Alex zakochali się w seksownym filmie “Do utraty tchu". Wiele lat później Iris wychodzi za mąż za pracoholika, jest zestresowana macierzyństwem i opieką nad umierającym ojcem. Kiedy Iris zaprasza Alexa na pokaz “Do utraty tchu", a on pojawia się ze swoją narzeczoną, jej świat trzęsie się w posadach. Byli kochankowie spędzą wieczór kontemplując przeszłość i wspólnie planując przyszłość. 

Disney+

"Doktor Who" Sezon 1, odcinki 1-3 - 11 maja 

Najnowsza odsłona przygód o podróżach w czasie i przestrzeń o walce z wrogami i poznawaniu prawdziwych przyjaciół. W rolę kolejnego Doktora wcielił się Ncuti Gatwa, a jego towarzyszką będzie Millie Gibson. Bohaterowie zawitają do XIX-wiecznej Anglii, odwiedzą planety z przyszłości a na ich drodze stanie m.in. Bogeyman. 

Apple TV

"Mroczna materia - 8 maja 

Łatwo o pomyłkę z "Mrocznymi materiami" z platformy HBO Max, ale zdecydowanie nie jest to ta sama produkcja! Profesor fizyki Jason Dessen zostaje porwany i budzi się w alternatywnej rzeczywistości, gdzie jego życie wygląda zupełnie inaczej. Próbując wrócić do dawnego bytu, mężczyzna wpada na trop skomplikowanej intrygi. Na start Apple TV+ oferuje nam za darmo pierwszy odcinek. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale | Max: Seriale | Disney Plus | Apple TV+: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy