Zmiany w programach TVP. Co z prowadzącym "Jaka to melodia"?

Ostatnie miesiące w TVP upływają pod znakiem wielkich zmian. Prawie nikt nie jest bezpieczny. Internauci zastanawiają się czy z rolą prowadzącego pożegna się również Rafał Brzozowski. Nowy wpis na Instagramie rozwiewa wątpliwości.

"Jaka to melodia": Co dalej z programem?

"Jaka to melodia?" to jeden z najpopularniejszych polskich teleturniejów. Program przywędrował do nas ze Stanów Zjednoczonych. W 1997 roku TVP kupiło licencję na format "Name That Tune" i przystosowało do polskich standardów. W każdym z odcinków bierze udział trzech zawodników, których zadaniem jest rozpoznanie utworów muzycznych w określonym, bardzo krótkim czasie oraz podanie ich tytułów. Gra składa się z czterech rund.

Reklama

Program emitowany jest na antenie TVP1 nieprzerwanie od 4 września 1997 roku, a rolę jego gospodarza przez 21 lat pełnił Robert Janowski. Obecnie teleturniej prowadzi Rafał Brzozowski. Po zmianach w popularnych programach TVP wiele osób zastanawia się czy Janowski powróci do roli prowadzącego program. Czy Rafał Brzozowski ma się o co martwić?

"Jaka to melodia": Rafał Brzozowski pozostanie w programie?

Wedle ustaleń portalu wirtualnemedia.pl Rafał Brzozowski ostatnio po raz kolejny wszedł na plan "Jaka to melodia". "To on ma być prowadzącym wiosennej transzy odcinków, chociaż media nieoficjalnie podawały, że potem do TVP może wrócić Robert Janowski" - informował wspomniany serwis w pierwszej połowie lutego.

Wszelkie wątpliwości, o ile takie jeszcze istniały, rozwiano nowym postem opublikowanym na profilach "Jaka to melodia" w mediach społecznościowych. Pojawiło się tam wideo, na którym Rafał Brzozowski przemówił do widzów prosto ze studia nagraniowego. Potwierdziły się tym samym wieści o tym, że nie zabraknie go w nowych odcinkach. "Pozdrowienia ze studia" - podpisano wymownie film, na którym Brzozowski opowiada o kręceniu nowych występów.

Autor: Maria Staroń

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Brzozowski | Robert Janowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy