Wpadka w "Familiadzie". Błąd ortograficzny w jednym z haseł

Produkcje telewizyjne, w tym teleturnieje, mogą zaskoczyć nieprzewidzianymi sytuacjami. Ostatnio w nowym odcinku "Familiady" oczom widzów ukazała się dość oryginalna odpowiedź wyświetlona na tablicy. Jedno z haseł było bowiem zapisane z błędem ortograficznym!

"Familiada" to program cieszący się ogromną popularnością. Teleturniej gości w domach Polaków już od blisko trzydziestu lat! Prowadzący - Karol Strasburger - dba o to, by w każdej odsłonie panowała przyjazna atmosfera, nie stroniąc od wyszukanych żartów. Najważniejsza jest jednak rywalizacja między dwiema grupami: wygrywają ci uczestnicy, którzy najcelniej odgadną, jak odpowiadali ankietowani. Zasady gry są bardzo proste, a każda rozgrywka - emocjonująca! 

Reklama

O tym, że podczas nagrań nie jest trudno o pomyłkę, świadczyć może niedawna sytuacja zarejestrowana przez telewizyjne kamery, która szybko zaczęła "żyć własnym życiem" także w Internecie. Mowa o pytaniu dotyczącym "miasta na literę W". Podczas ujawniania odpowiedzi ankietowanych pojawiło się hasło: "Wejherowo", jednakże zapisane błędnie...

Wpadka w "Familiadzie". Karol Strasburger nie zareagował

"Wpadka" w "Familiadzie" została dostrzeżona przez czujnych widzów, którzy dzielili się swoimi przemyśleniami w sieci. Na kontach teleturnieju w mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo komentarzy odnoszących się do pomyłki.

"I Wejherowo przez 'ch'. Masakra";  "W odcinku 2865 było pytanie o miasta na literę 'W’' Zostało nieodgadnięte jedno miasto. Wtedy na planszy ukazało się to brakujące - WejCHerowo!!! Nie zareagował prowadzący! Ani nikt inny! I dalej w Internecie ludzie oglądają to 'WejCHerowo', bo nie zostało to poprawione!" - pisali internauci.

Odcinek nie umknął także facebookowej grupie zrzeszającej mieszkańców Wejherowa.

"Familiada TVP S.A. Taka niespodzianka" - brzmi krótki komentarz do fotografii ukazującej tablicę wyników.

Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Familiada
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy