Wielki powrót po latach? Znana dziennikarka ma wzmocnić TVP

Kolejna gwiazda wraca do TVP? Jak podaje "Super Express", już niebawem ekipę publicznego nadawcy ma wzmocnić Paulina Chylewska.

Paulina Chylewska według informacji "Super Expressu" w TVP ma zajmować się głównie tematyką sportową. "Może też zostać jedną z głównych twarzy TVP1" - przekonuje dziennik.

Paulina Chylewska: 21 lat w TVP

Przypomnijmy, że zawodowo Chylewska była już związana z Telewizją Polską. W latach 1996 - 2017 prowadziła na antenie publicznego nadawcy takie programy, jak: "Rower Błażeja", "Kawa czy herbata" oraz "Dzień Dobry Polsko". Przede wszystkim oglądaliśmy ją jednak w różnego rodzaju programach związanych z tematyką sportową.

Po rozstaniu z TVP Chylewska związała się z Polsatem, gdzie również zajmowała się przede wszystkim sportem, m.in. prowadziła studio Ligi Mistrzów. Wzięła też udział w jednym z najpopularniejszych programów stacji - "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".

Reklama

Chylewska jest żoną również związanego z Polsatem dziennikarza Marcina Feddka. Na razie nie wiadomo, czy tak jak żona on również wróci do pracy w TVP.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy