Reklama

"Top Model 11": Znamy wszystkich uczestników. Kto dostał się do programu?

Znamy już uczestników jedenastej edycji "Top Model". Jurorzy wyłonili trzynaścioro kandydatów, którzy dostali się do programu. Dołączyła do nich Aleksandra Helis - laureatka złotego biletu.

"Top Model 11": Zacięta walka o miejsce w domu modeli i modelek

Zakończyły się castingi do jedenastej edycji "Top Model". Jury zaprosiło wybrane osoby na bootcamp. To etap, w którym kandydaci mają okazję zabłysnąć przed jurorami lub zaprzepaścić swoje szanse na wejście do programu. Podczas bootcampu nie zabrakło nerwów, łez i... upadków na wybiegu! Ostatecznie jury wyłoniło trzynaście osób, które awansowały do domu modeli i modelek. Przy podejmowaniu trudnych decyzji pomagał Peyman Amin - juror niemieckiej edycji show.

"Top Model 11": Kto awansował do programu?

Pod koniec trzeciego odcinka poznaliśmy uczestników jedenastej edycji "Top Model". Michał Piróg po raz kolejny informował kandydatów, czy udało im się wejść do programu. Jury zdecydowało, że do domu modeli modelek awansowali: Natalia Woś, Adrian Nkwamu, Klaudia Nieścior, Adriana Hyzopska, Martyna Kaczmarek, Weronika Pawelec, Maciej Skiba, Michalina Wojciechowska, Marcelina Zetler, Borys Barchan, Krystian Embradora, Karolina Kuracińska i Filip Ferner.

Reklama

Przypomnijmy, że do grona uczestników dołączy Aleksandra Helis, która zdobyła złoty bilet. Do show nie dostał się jednak posiadacz srebrnego biletu - Fabian Sokołowski. To drugi raz z rzędu, gdy osoba, która zdobyła tę przepustkę, odpada na etapie bootcampu.

"Top Model 11": Gdzie i kiedy oglądać?

Jedenastą edycję "Top Model" można oglądać w środy o 21:35 na antenie TVN. Dodajmy, że program jest też dostępny na platformie Player. W każdym odcinku z show będą odpadać kolejni uczestnicy. Do finału dostanie się tylko najlepsza trójka. Główną nagrodą jest 100 tysięcy złotych, sesja okładkowa oraz kontrakt z agencją modeli i modelek.

Autor Hubert Wiączkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL