"The Voice Senior": Krzysztof Prusik wielkim zwycięzcą! Co o nim wiemy?

Za nami finał 3. edycji hitu TVP - "The Voice Senior". Zwycięzcą okazał się 65-letni Krzysztof Prusik z Warszawy, który zachwycił widzów brawurowym wykonaniem takich hitów, jak: "Please, forgive me" Briana Adamsa, czy "You are my destiny". Mężczyzna wygrał statuetkę "The Voice Senior" oraz 50 tysięcy złotych. Co wiemy o zwycięzcy programu?

Krzysztof Prusik zwycięzcą "The Voice Senior"

Krzysztof Prusik podbił serca widzów już podczas przesłuchań w ciemno. Niezwykła barwa głosu, osobowość i muzykalność od początku programu stały się jego znakiem rozpoznawczym. Senior wykonał utwór "Dopóki jesteś" Skaldów i trafił do drużyny Witolda Paszta. W każdym kolejnym etapie był bezkonkurencyjny i w finale mógł się cieszyć z prestiżowej statuetki i nagrody pieniężnej. Warto dodać, że Krzysztof Prusik jest pierwszym mężczyzną, któremu udało się wygrać polską edycję programu.

Krzysztof Prusik: Co wiemy o zwycięzcy "The Voice Senior"?

Krzysztof Prusik ma 65 lat. Jako młody chłopak dostał się do Operetki Warszawskiej. Śpiewu solowego uczył się w Szkole Muzycznej. Podjął też współpracę z filharmonią i koncertował po całej Polsce. Następnie zasilił chór Teatru Wielkiego, a w 1987 roku zaczął wyjeżdżać na zagraniczne kontrakty. W 2005 roku osiadł w Polsce, w Warszawie na Bemowie, gdzie co niedzielę zabawia seniorów w lokalnym klubie Karuzela. Prowadzi również chór seniorów w Nowym Dworze Mazowieckim.

Reklama

Zwycięzca 3. edycji show jest szczęśliwym małżonkiem, co nie umknęło uwadze Maryli Rodowicz. Królowa polskiej piosenki chętnie flirtowała z uczestnikiem podczas nagrań programu, jednocześnie wspominając o żonie pana Krzysztofa. Żarty Prusika i Rodowicz odbiły się głośnym echem w mediach.


swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: The Voice Senior

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy