"The Voice Kids": Natasza Urbańska debiutuje w roli trenerki

W poniedziałek ruszyły zdjęcia do 7. edycji "The Voice Kids", w której w roli trenerki debiutuje Natasza Urbańska. Aktorka i piosenkarka zdradziła, jakie emocje towarzyszyły jej podczas pierwszego dnia nagraniowego.

Po wielu tygodniach spekulacji okazało się, że następczynią Dawida Kwiatkowskiego w obrotowym fotelu "The Voice Kids" została Natasza Urbańska. Aktorka, piosenkarka i tancerka ma już za sobą pierwszy dzień nagraniowy. Tuż po zakończeniu zdjęć nie ukrywała, że była oszołomiona tym, co wydarzyło się w studio.

Natasza Urbanska o "The Voice Kids": Jestem przytłoczona

"Nie spodziewałam się, że podejdę do tego tak emocjonalnie. Jestem przytłoczona ilością talentów. Słyszałam w życiu już tyle pięknie śpiewających dzieci, ale tu dzieje się magia. Zapominasz o wszystkim, bo te dzieci zabierają cię do swojego świata i potrafią tak zaczarować, że zapominasz o zdrowym rozsądku" - wyznała Natasza Urbańska.

Reklama

Nowa trenerka muzycznego talent show, w którym możemy podziwiać śpiewające dzieci w wieku 8-14 lat, nie ukrywa, że wielkim wsparciem okazali się pozostali trenerzy. 

"Moi partnerzy są świetni. Cleo oraz Tomson i Baron przyjęli mnie z ciepłem, otwartością i poczuciem humoru. Jest w tym coś tak pięknego, bo sprawili, że czułam się swobodnie" - zdradziła Natasza.

Najnowszą edycję "The Voice Kids" widzowie będą mogli oglądać wiosną 2024 roku w telewizyjnej Dwójce.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: The Voice Kids | Natasza Urbańska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy