Gościem najbliższego programu Stephena Colberta miał być m.in. gwiazdor serialu "Ozark" Jason Bateman. "Ostatnie wydarzenia udowadniają, że zrobię wszystko, żeby tylko nie przeprowadzić wywiadu z Jasonem Batemanem" - zażartował na Twitterze Colbert, ogłaszając przerwę w emisji swojego programu. Batemanowi miała towarzyszyć koleżanka z planu serialu, Laura Linney. Finałowa odsłona "Ozark" zadebiutuje na Netfliksie już w maju.
O zarażeniu Colberta napisano też w mediach społecznościowych jego programu. "Stephen Colbert odebrał pozytywny wynik testu na COVID-19. Dzisiejszy program wieczorny zostaje odwołany. Zgodnie z wcześniejszymi planami, od jutra przez cały kolejny tydzień emitowane będą powtórki poprzednich programów. Nowe odcinki zostaną wyemitowane od 2 maja" - czytamy na Twitterze "The Late Show".
Zamiast odcinka z Batemanem i Linney, w czwartek wyemitowano powtórkę programu z Joshem Brolinem. W kolejnych dniach widzowie zobaczą ponownie odcinki, w których gośćmi byli Jon Batiste, Oscar Isaac, Hannah Gadsby, Sandra Bullock, Anderson Cooper, Molly Shannon, Shaquille O’Neal, Mayim Bialik i Julia Roberts.








