Te seriale znikną z anteny TVP1 i TVP2! Co je zastąpi?

Widzowie TVP1 i TVP2 muszą przygotować się na spore zmiany w ramówce popularnych stacji telewizyjnych. Okazuje się, że na majówkę musimy przygotować się na nieoczekiwaną zmianę. Jakich produkcji nie zobaczymy?

Zazwyczaj telewizyjne ramówki nie są zbyt zaskakujące i zmiany nie są nieoczekiwane. Ale tym razem Telewizja Polska postanowiła zaskoczyć nieco swoich widzów i w trakcie majówki nie zobaczymy najpopularniejszych seriali. Jakich tytułów nie zobaczymy? 

Majówkowa ramówka TVP1 i TVP2

Na początku maja nie zobaczymy popularnych seriali tureckich, hiszpańskich i polskich. Zabraknie: "Zakazany owoc", "Złoty chłopak", "Dziedzictwo", "Akacjowa 38". Po raz ostatni zobaczymy te produkcje przed przerwą 30 kwietnia zgodnie z planem.

Reklama

Co zobaczymy zamiast "Zakazanego owocu" i "Złotego chłopaka"?

W środę, 1 maja zamiast "Złotego chłopaka" i "Dziedzictwa" na TVP1 zobaczymy "Ogniem i mieczem". W standardowych godzinach emisji "Zakazanego owocu" i "Akacjowej 38" na TVP2 zobaczymy popularną komedię "Asterix na olimpiadzie". 

Dzień później, w czwartek 2 maja, zobaczymy "Potop", "Ptaszka na uwięzi", a w piątek telewizja proponuje seans "Pana Wołodyjowskiego" oraz "Uciekającej panny młodej". 

Zmiany w polskich serialach

Zmiany nie ominą również popularnych "Barw szczęścia" - produkcja nie pojawi się w wieczór 1 maja, ale w kolejnych dniach będzie nadawana już zgodnie z planem. W środę nie zobaczymy też "Na dobre i na złe" - w tym czasie zaplanowane emisję filmu "Spectre". 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Akacjowa 38 | Zakazany owoc | Dziedzictwo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy