"Taniec z Gwiazdami": Krytyka Jelonka. „Co tydzień jest to samo”!

Jacek Jelonek zasłynął z programu „Prince Charming”, a ostatnio próbuje swoich sił w „Tańcu z Gwiazdami”. Od samego początku jego udział w show był mocno komentowany - wszystko za sprawą stworzenia pierwszej w historii tanecznej pary jednopłciowej. Gwiazdor jest dużym faworytem tegorocznej edycji, jednak fani wydają się być znudzeni jego występami. Nie kryją swoich emocji w komentarzach na Instagramie.

W ostatnim czasie o Jacku Jelonku zrobiło się dość głośno w mediach. Początkowo wcielił się w rolę tytułowego księcia w programie "Prince Charming"; następnie przeszedł do stacji Polsat, gdzie został jednym z uczestników obecnej edycji "Tańca z Gwiazdami". Celebryta wraz z tancerzem Michałem Danilczukiem tworzą w show pierwszą w historii parę męsko-męską.

Mimo licznych sukcesów i wysokich not od jury, fani wydają się być znudzeni przewidywalnością chłopaków. Dają upust swojej irytacji w komentarzach na Instagramie.

Reklama

"Taniec z Gwiazdami": Fani krytykują Jelonka. "Całą robotę robi tancerz"

Jury wysoko ocenia poczynania Jacka Jelonka, jednak odmienne zdanie ma na ten temat część internautów. Ostatnio na Instagramie "Tańca z Gwiazdami" został udostępniony post z filmikiem z bieżącego odcinka. Widać na nim Jelonka z Michałem Danilczukiem, którzy wykonali rock’n’rolla.

Tak jak w przypadku poprzednich choreografii, tutaj również pojawiło się wiele skomplikowanych przejść i komplikacji. Czynnik ten mocno wpłynął na reakcję widzów. Fani mocno skrytykowali ich taniec mówiąc, że nie różni się niczym od poprzednich występów.

"Cały czas tańczą to samo i nie wiem, czemu jury się tymi podskokami podnieca"

"Mam wrażenie, że co tydzień jest to samo. Przybijanie piąteczek i cała masa akrobacji. Całą robotę robi tancerz a Jacek tylko asystuje"

"Sorry, ale co tydzień każdy taniec wygląda tak samo..." - napisali internauci pod postem.

Mimo krytyki pojawiły się również głosy aprobujące występ panów. Fani napisali:

"Dzisiejszy występ był na bardzo wysokim tanecznym poziomie! Super chłopaki!"

"Świetny nastrój, aż chce się wyjść z chłopakami i bawić się na parkiecie"

"Oboje świetnie, ale Michał robi taką robotę, że szok! To jest ta charyzma, o której mówili, ogień i petarda".


Zobacz też:

"Taniec z Gwiazdami": To nie tak miało być. Z programu odpadli faworyci

Katarzyna Chrzanowska: Gwiazda serialu "Adam i Ewa" w "Tańcu z Gwiazdami"

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy