Tak mieszka Tomasz Kammel. Apartament gwiazdora TVP ocieka luksusem!

Tomasz Kammel to obecnie jedna z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Popularny prezenter i dziennikarz prowadzi niemal wszystkie sztandarowe produkcje stacji. Wymienić tu można choćby: „Pytanie na śniadanie”, czy „The Voice of Poland”. Ostatnio natomiast był jednym z współprowadzących Sylwestra Marzeń w telewizyjnej Dwójce. Kammel niezmiennie cieszy się niesłabnącą sympatią widzów, którzy chętnie śledzą jego poczynania za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zainteresowanie fanów wzbudza szczególnie życie prywatne gwiazdora, włącznie z informacjami na temat tego, jak mieszka i żyje na co dzień. Okazuje się, że dziennikarz jest właścicielem luksusowego apartamentu!

Tomasz Kammel: Popularność

Tomasz Kammel, który jest germanistą z wykształcenia (dyplom zdobył w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Zielonej Górze) ma na koncie niezliczoną ilość programów (m.in. "Randka w ciemno", "Teleexpress") i masowych imprez (m.in. Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, Sylwester Marzeń w Zakopanem).

Obecnie możemy oglądać go przede wszystkim w "Pytaniu na śniadanie" i "The Voice of Poland". Za zaangażowanie w programy TVP, prezenter może liczyć na najwyższe stawki w branży. Jego zarobki są zawrotne. Mówi się nawet, że otrzymuje pensję wyższą niż prezes TVP - Jacek Kurski! W 2020 roku średnie miesięczne wynagrodzenie Tomasza Kammela wynosiło blisko 37 tysięcy brutto.

Reklama

Popularność dziennikarza przekłada się również na spore zasięgi w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje go już ponad 250 tysięcy użytkowników serwisu! To właśnie na profilu instagramowym Kammel dzieli się z fanami swoją codziennością. Dzięki licznym postom możemy dowiedzieć się m.in. jak dziennikarz urządził swoje mieszkanie.

Jak mieszka Tomasz Kammel?

Apartament Tomasza Kammela znajduje się w centrum Warszawy. Trzeba przyznać, że jest bardzo przestronny i utrzymany w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. We wnętrzach dominują jasne kolory. Mieszkanie wydaje się jeszcze większe optycznie, dzięki ogromnej, przeszklonej "ścianie", przez którą rozpościera się widok na całą Warszawę.

Tomasz Kammel niezwykle gustownie urządził swój apartament. Fanów zachwyciła przede wszystkim minimalistyczna kuchnia z ogromną wyspą i salon wyposażony w duże, wygodne kanapy oraz półki z książkami.

Na dużą uwagę zasługuje również siłownia w mieszkaniu Kammela. Pomieszczenie zostało urządzone naprawdę profesjonalnie!

Oto kilka zdjęć z apartamentu gwiazdora.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Kammel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama