Tak mieszka Michał Piróg. Wnętrza mieszkania gwiazdy TVN zachwycają!

Michał Piróg to obecnie jedna z największych gwiazd TVN. Tancerz i choreograf szybko zyskał sympatię oraz uznanie ze strony władz stacji, dzięki czemu od lat może realizować się również jako juror oraz prezenter telewizyjny. Widzowie z pewnością kojarzą go z takich programów, jak: „You Can Dance – Po prostu tańcz”, „Top Model”, czy „Azja Express”. Piróg jest również bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się z fanami swoją codziennością. Na profilu gwiazdora często pojawiają się również fotografie, dzięki którym można sprawdzić, jak mieszka i żyje na co dzień. Okazuje się, że popularny tancerz może się pochwalić gniazdkiem godnym księcia!

Michał Piróg: Kariera i popularność

Piróg urodził się w 1979 roku w Kielcach. Już jako nastolatek zainteresował się tańcem. Początkowo taneczne układy ćwiczył jako samouk z kaset VHS z koleżanką, która była tancerką tańca towarzyskiego.

Tuż po maturze zaczął tańczyć w grupie działającej przy Kieleckim Teatrze Tańca i dzięki swojemu talentowi szybko trafił do grupy adeptów teatru. Zagrał i zatańczył w szeregu spektakli baletowych, a następnie dostał pracę w TVN. W stacji zaczynał jako choreograf programu "Droga do gwiazd". Prawdziwą popularność zyskał jednak dzięki tanecznemu show - "You Can Dance - Po prostu tańcz", w którym pełnił rolę jurora.

Reklama

W kolejnych latach pojawiał się gościnnie w serialach i filmach, a od 2010 roku pełni funkcję współprowadzącego "Top Model".

Michał Piróg jest również bardzo zaangażowanym społecznikiem i aktywistą, wspierającym środowiska LGBT. Był twarzą takich akcji i kampanii, jak: "Głosuję na miłość", czy "Nie wstydź się".

Popularny tancerz jest również bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Jego profil na Instagramie śledzi ponad pół miliona osób! Artysta chętnie dzieli się z fanami swoją codziennością, publikując zdjęcia zdradzające co nieco z jego prywatności. Internauci mogą na przykład zobaczyć wnętrza warszawskiego mieszkania tancerza. Trzeba przyznać, że urządził je niezwykle gustownie!

Jak mieszka Michał Piróg?

Choć Michał Piróg pochodzi z Kielc, od lat mieszka w Warszawie. Jego 80 - metrowe lokum znajduje się w jednej z kamienic położonych w centrum stolicy. Artysta przyznał w jednym z wywiadów, że sam urządził wnętrza swojego gniazdka, nadając mu niepowtarzalny charakter. Piróg jest znany z zamiłowania do podróży, dlatego też w jego lokum można znaleźć dużo orientalnych dodatków.

Tym, co przykuwa uwagę najbardziej są zdecydowanie wzorzyste, tureckie dywany oraz kolorowe obrazy. W mieszkaniu tancerza można znaleźć również dodatki z Chin i mnóstwo indyjskich bibelotów.

Mieszkanie Michała Piróga jest bardzo jasne i przestronne. Wszystko to zasługa wysokich okien i balkonu, z którego wpada do środka dużo światła.

Trzeba przyznać, że wnętrza idealnie odzwierciedlają artystyczną duszę tancerza!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Michał Piróg
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy