Reklama

"Starstruck": Polska wersja talent-show pojawi się w Polsacie!

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl właśnie rozpoczęły się prace nad polską wersją talent-show - "Starstruck". Pieczę nad projektem objął Endemol Shine Polska, a program ma zostać wyemitowany w Polsacie. Co wiemy na temat nowej produkcji? Szczegóły poniżej!

"Starstruck": Brytyjski format w Polsacie

"Starstruck" to brytyjski program muzyczny, który powstał w oparciu o popularne show lat 90. "Stars in Their Eyes". Produkcja pojawiła się w tym roku w ITV i zyskała sporą popularność. Sukces programu był tak ogromny, że już wkrótce i w Polsce ma się pojawić jego polski odpowiednik. Z nieoficjalnych doniesień portali Wirtualnemedia.pl show emitowane będzie na antenie Polsatu.

Jakie są zasady programu? W "Starstruck" występują wyłonione w castingach muzycznie uzdolnione osoby, których zadaniem jest odwzorowanie (wokalnie, ruchowo i wizualnie) ich muzycznych idolów. Występ uczestników ocenia publiczność i jury. Na zwycięzców, oprócz popularności, czeka nagroda pieniężna. Nie wiadomo jeszcze, ile będzie wynosić w polskiej wersji. W Wielkiej Brytanii laureat show otrzymał 50 tysięcy funtów.

Reklama

Zasady programu są niemal identyczne jak w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", z tą różnicą, że zamiast gwiazd w show zobaczymy zwykłych uczestników.

Kiedy premiera?

Jak ustalił portal Wirtualnemedia.pl nad polską odsłoną brytyjskiego show pracuje Endemol Shine Polska, a program według nieoficjalnych doniesień emitowany będzie przez stację Polsat. Póki co nie wiadomo jeszcze, kiedy odbędzie się premiera talent-show, ani kto zasiądzie w jury programu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL