"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta i Robert Żuchowscy zostali rodzicami!

Aneta i Robert Żuchowscy zostali rodzicami. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" urodziła, o czym poinformował dumny tata. Robert zamieścił na Instagramie urocze kadry, na których możemy zobaczyć maleństwo.

Aneta Żuchowska urodziła! Robert zamieścił urocze zdjęcia z synem w sieci

Aneta Żuchowska, którą widzowie poznali w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia", urodziła! Razem z mężem przywitała na świecie syna. Maluch przyszedł na świat 2 lutego 2022 roku. Robert zamieścił w mediach społecznościowych krótki i emocjonalny wpis. Podziękował swojej ukochanej za wszystko, wyznając jej i maleństwu miłość. 

"Nie sposób opisać słowami emocji. Dziękuję Ci! Byłaś dzielna. Kocham Was, 2.02.2022 - nie sposób nie zapamiętać takiej daty" - napisał szczęśliwy tata.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Wojciech zostali rodzicami

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Wojtek pokazał córkę. W komentarzach burza

Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Reklama

Aneta Czajkowska i Robert Żuchowski wzięli udział w szóstej edycji telewizyjnego eksperymentu. Specjaliści połączyli ich w parę, a uczestnicy wzięli ślub, widząc się po raz pierwszy w życiu. Po kilku tygodniach postanowili kontynuować znajomość i rozpocząć wspólne życie. Wszystko wskazuje na to, że miłość kwitnie. 

Niedługo po finałowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zakochani przyznali, że spodziewają się dziecka. A pod koniec minionego roku Aneta poinformowała fanów, że oficjalnie przyjęła nazwisko męża. Na początku lutego 2022 r. para z radością podzieliła się radosną nowiną o narodzinach synka.

"Ślub od...": Julia znalazła miłość poza programem

Autor: Katarzyna Solecka

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy